ارزش اقتصادی هفت کیلوگرم گل خشک، معادل یک بشکه نفت است/ چگونه محلات به هلند ایران تبدیل شد آماده میزبانی از وزیران خارجه آذربایجان و ارمنستان هستیم گروسی: سال گذشته بیش از ۴۰۰ بازرسی در ایران داشتیم مجیدی به نیمکت استقلال نزدیک شد/ خوشبختی یحیی با دبل عیسی/ مستر پیتر! هرگز یک ایرانی را تحقیر نکن نسل کشی غیررسمی در آمریکا/ پیشتازی تورم مسکن از تسهیلات ۴۰۰ میلیونی/ ورود مقامات قضائی به ماجرای مصادره‌ها امیر جدید کویت کیست؟/ تداوم نقش میانجی‌گرایانه در دوره «شیخ نواف» قیمت روز گوشی موبایل در ۱۰ مهر دشمن در جنگ نظامی هماورد ایران نیست/ نبرد فعلی، فرهنگی و اقتصادی است خضریان از خلع ید مدیریت فعلی شرکت هفت تپه تا پایان آبان ماه خبر داد سقوط قدرت خرید مسکن به پایین‌ترین سطح سه دهه اخیر +نمودار
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵
کد خبر: 14660
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶

اختصاص سه میلیارد ریال بن کتاب به نمایشگاه کتاب استان مرکزی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: سه میلیارد ریال بن تحفیف خرید کتاب به نهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان مرکزی اختصاص یافته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهدی حقیقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان مرکزی در این خصوص در گفتگو با  اراک امروز؛ گفت: برای این نمایشگاه ۳ میلیارد ریال بن کتاب اختصاص یافته است.

حقیقی اظهار کرد: با میزان تخفیف در نظر گرفته شده از سوی ناشران کتاب‌های این نمایشگاه با تخفیف ۴۵ تا ۵۰ درصدی به علاقه‌مندان و بازدید کنندگان عرضه می‌شود.

وی بیان کرد: نهمین نمایشگاه کتاب استان مرکزی با حضور ۱۵۰ ناشر از ۱۳ آذرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی غرب کشور در اراک در جریان است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی به استقبال پر شور اقشار مختلف مردم از نمایشگاه کتاب اشاره کرد و افزود: به درخواست ناشران، مهلت این نمایشگاه که تا ۱۸ آذر برنامه ریزی شده بود، تا روز جمعه نوزدهم تمدید شد.

حقیقی خاطرنشان کرد: نمایشگاه های استانی کتاب در توسعه فرهنگی جامعه جایگاه ویژه ای دارند.

photo_2016-12-07_12-09-47

photo_2016-12-07_12-09-32 photo_2016-12-07_12-09-39 photo_2016-12-07_12-09-52

انتهای پیام/ک

captcha