توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۷
کد خبر: 14108
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰
آیت الله دری نجف آبادی در روز 28 صفر:

سردار سلیمانی سرمایه بی نظیری در دنیای اسلام است/ لزوم الگوگیری از مسیر سیاسی-اجتماعی پیامبر اکرم(ص)/ تلاش آمریکا برای تمدید تحریم داماتو

نماینده ی ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم خود را در زندگی، به مسیر سیاسی اجتماعی پیامبر اسلام و ائمه نزدیک کنیم، گفت: رشته ی هدایت حضرت محمد مصطفی (ص) به مانند پرچم است که با اتکا به آن می توان راه سعادت را در پیش گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در آیین عزاداری رحلت نبی اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در جمع عزاداران در مصلی بیت المقدس اراک وحدت ملی و ایستادگی را رمز پیشرفت کشور دانست.

دری نجف آبادی در ابتدا با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم خود را در زندگی، به مسیر سیاسی اجتماعی پیامبر اسلام و ائمه نزدیک کنیم، گفت : رشته ی هدایت حضرت محمد مصطفی (ص) به مانند پرچم است که با اتکا به آن می توان راه سعادت را در پیش گرفت.

وی با اشاره به کینه توزی های دشمنان بر علیه جامعه ی مسلمانان، اظهار کرد: امروز در دنیایی قرار گرفته ایم که دنیای اسلام ، دشمنانی خبیث و بد ذاتی دارد و از آن بدتر اینکه تلاش می کنند با اتکا به جریان های مسلمان نما به مانند آل سعود و داعش، از درون به اسلام ضربه وارد کنند.

img_0527

نماینده ی ولی فقیه در استان مرکزی در همین رابطه افزود: انگلستان و آمریکا نیز هر چه در توان داشته اند برای جلوگیری از گسترش اسلام به میدان آورده اند و با ایجاد یک غده ی جعلی در منطقه در پی آن هستند تا دنیای اسلام را نابود کنند.

دری نجف آبادی با اشاره به تلاش آمریکا برای تمدید تحریم داماتو، گفت: امروز کشور ما با دشمنانی روبرو است که این کشورها از هیچ عقل و منطقی پیروی نمی کنند و ما باید بتوانیم با اتکا به شعائر دینی، خود را در برابر این دشمنان مقاوم کنیم.

وی با بیان اینکه پشتوانه ی مردمی بزرگترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: ما با اتکا به قدرت معنوی و وحدت ملی باید جلوی دشمنان بایستیم و در راه دفاع از آمان ها و مبارزه با استکبار از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

نماینده ی ولی فقیه در استان مرکزی در همین رابطه ادامه داد : کشور ما سال های سال اسیر طاغوت و استکبار جهانی بوده است و اما امروز توانسته ایم با تحمل سختی های فراوان روی پای خود بایستیم و در سطح جهان حرف برای گفتن داشته باشیم.

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه دنیای اسلام سرمایه های بی نظیری از جمله حاج قاسم سلیمانی را دارد، خاطر نشان کرد: همواره باید هوشیار باشیم زیرا دشمنان ما در کمین هستند تا از هر گونه غفلت بهره ببرند و ضربه ی خود را به ما وارد بکنند.

img_0525

img_0551

img_0524

img_0555

انتهای پیام/م

captcha
آخرین اخبار