خطیب‌زاده: نه تعجیل داریم و نه اجازه می‌دهیم کسی با وقت و انرژی ما در وین بازی کند/ دور بعدی مذاکرات آخر هفته جاری هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 185میلیارد ریال برای پرداخت حقوق فرهنگیان استان در اولویت قرار گیرد/ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای اولین بار در اراک اجرایی می شود تزریق دوز سوم واکسن کرونا به افراد بالای ۴۰ سال آغاز شد اعتبار مالی ۸۵۴ طرح مصوب در سفرهای استانیِ رئیس‌جمهور چگونه تهیه می‌شود؟ تیم مذاکره‌کننده ایرانی از پشتوانه کارشناسی قوی برخوردار است/آشفتگی غرب از مواضع صریح و بسته‌های پیشنهادی رفع کلیه تحریم‌های ایران کلاهبرداری ۵ میلیاردی ادمین‌های قلابی/ دلار به افق وین/ پاتک سوم به کووید ۱۹ هشدار لیگ به فرهاد و یحیی / این همه مقاومت مقابل VAR برای چیست؟ / استقلال و پرسپولیس سند رو کردند جوان‌سازی جمعیت، با طرح و برنامه قابل اجرا نیست/ مشوق‌های طرح جوانی جمعیت چقدر چاره‌ساز است؟ مردم را در تصمیمات اقتصادی غافلگیر نمی‌کنیم/ دنبال رفع تحریم‌ها هستیم
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
کد خبر: 141
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴

می خواهند با طرح دوستی، دشمنی خود را از پیش ببرد/ نقشه قدیمی دشمن در حال اجرایی شدن

آمریکا در این 37 سال، دشمن سرسخت ایران اسلامی بوده و هست و نتوانسته به خواسته هایش برسد، حال دست به نقشه قدیمی خود برده و می خواهد با طرح دوستی، دشمنی خود را پیش ببرد.
به گزارش دیار آفتاب  به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، صحبتی داشتیم با لی محمد پیازآبادی برادر شهید بسیجی محمد پیازآبادی، وی خیلی ناراحت بود و محکم و پشت سر هم می گفت، چه شده که من باید کسی که باعث مرگ برادر و هموطنانم شده را برادر و دوست بگیرم، پرسیدم چه شده ؟ گفت، مگر نمی گویند که مرگ بر آمریکا را دیگر نگوئید ؟ چگونه دیگر شیطان را لعن نکنم ؟ مگر می شود ؟ مگر دوستی گرگ و میش می شود ؟
 
کسی که می خواهد با آمریکایی‌ها دوست شود باید بگویم که آنان داغ برادر، داغ پدر ندیده اند، داغ کسانی که در هواپیما مسافربری بوده‌اند را ندیده‌اند، دشمن 60 ساله اش را ندیده اند که با کودتا، حمله نظامی در طبس، شیطنت هایش در لانه جاسوسی، و قطعنامه های هر روز و هر روز، ضد ایرانی را ندیده‌اند، واقعا می شود بادشمن این ملت و انقلاب که نزدیک  220000 شهید داده به دوستی بگیرد، واقعا باید تاسف خورد برای بعضی از برادرانمان که در این انقلاب سهمی سبز داشتند ولی الان خواستار دوستی با شیطان بزرگ‌اند، و خواستار برداشت شعار ماندگار در تاریخ هستند، شعار "مرگ بر آمریکا" شیطان بزرگ را آزار می دهد.


آمریکا در این 37 سال، دشمن سرسخت ایران اسلامی بوده و است و نتوانسته به خواسته هایش برسد، حال دست به نقشه قدیمی خود برده و می خواهد با طرح دوستی، دشمنی خود را پیش ببرد.

برادران انقلابی، دشمن می خواهد این قدرت بزرگ منطقه و جهان را که اتکا به خداوند و پیروی مردم از رهبری و ولایت بدست آمده را از بین ببرد.

شعار دشمن آزار را باید 2 برابرش کنیم، یعنی 6 بار، 3بار قبل از نماز و 3 بار بعد از نمازهایمان، تا انشالله این شعار به حقیقت بپیوندند.

نوشته اسدی_از روستای چزان
انتهای پیام/ش

captcha
آخرین اخبار