در ششمین روز از ایام الله دهه فجر؛

بیش از 300عنوان برنامه در سطح استان مرکزی برگزار می شود

سخنگوی ستاد برگزاری برنامه های ستاد دهه فجر استان مرکزی از برگزاری از 309 عنوان برنامه همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه فجر در این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۴۰۳ تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴
به گزارش دیار آفتاب؛ وفائیان، سخنگوی ستاد برگزاری برنامه های ستاد دهه فجر استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی اراک امروز؛ گفت: ششمین روز از دهه فجر با عنوان انقلاب اسلامی، تحکیم بنیان خانواده، جوانان و سبک زندگی ایرانی اسلامی نام گذاری شده است و برنامه های امروز الهام گرفته از این نام گذاری است.
 
وفائیان اظهار کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت زندگی، همایش سبک زندگی ایرانی و اسلامی، نشست روشنگری با موضوع تحکیم بنیان خانواده، مسابقات ورزشی، نمایشگاه ها، برگزاری جشن های انقلاب، سلسله نشست ها، میزگردها و کرسی های آزاد اندیشی و افتتاح پروژه ها و … برگزار می شود.
 
وی کانون خانواده را مهمترین جایگاه تربیتی و رشد و تعالی انسانهاست، عنوان کرد و گفت: زنان می توانند با توجه به توانمندی بالای خود در عرصه های مختلف جامعه حضوری سازنده داشته باشند.

سخنگوی ستاد برگزاری برنامه های ستاد دهه فجر استان مرکزی ادامه داد: همچنین امروز با سفر استاندار مرکزی به شهرستان زرندیه شش پروژه درمانی، اداری و آموزشی با اعتباری بالغ بر 925 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
 
انتهای پیام/ش