یک استاد حوزه و دانشگاه:

حکومت اسلامی امام زمان(عج) در جامعه، بزرگترین انتقام از استکبار است

یک استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه حاکمیت اسلام در جامعه توسط امام زمان، بزرگترین انتقام از استکبار است ادامه داد: با حاکم شدن اسلام توسط امام زمان در جامعه، مردم لذت انسانیت را می فهمند و از زیر بندگی طاغوت بیرون می آیند.
کد خبر: ۱۳۸۵۰ تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از پایگاه خبری شازند ما، به مناسبت هفته بسیج، نخستین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان شازند پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان شهرستانی و حجت الاسلام آقا میری از اساتید حوزه و دانشگاه و همچنین با حضور جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، بسیجیان و عموم مردم در سالن همایش اداره آموزش و پرورش شازند برگزار شد.

حجت الاسلام آقا میری استاد حوزه و دانشگاه در این یادواره با اشاره به به حدیثی از امام علی(ع) مبنی بر اینکه شجاع‌ترین مردم کسی است که بر هوای نفس خود غلبه کند، اظهار کرد: پهوانان واقعی این مرز و بوم شهدایی هستند که با غلبه بر هواهای نفسانی بزرگترین و ماندگارترین ایثارها را از خود به جای گذاشتند.

وی افزود: در راه رسیدن به ظهور منجی تنها اکتفا کردن به دعا، مسیر ناقصی است چرا که یکی از بالهای مورد نیاز برای ظهور، دعا کردن و بال دیگر عملاً خواستار ظهور امام زمان شدن است.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه حاکمیت اسلام در جامعه توسط امام زمان، بزرگترین انتقام از استکبار است ادامه داد: با حاکم شدن اسلام توسط امام زمان در جامعه، مردم لذت انسانیت را می فهمند و از زیر بندگی طاغوت بیرون می آیند.

آقا میری تصریح کرد: ورزشکاری که تلاش می کند و زحمات زیادی را متحمل شده و باعث افتخار کشور می شود، مجاهد فی سبیل الله بوده و خدمتی بزرگ به جامعه کرده است.

وی با اشاره به اینکه دشمن از نوشتن یک یا ابوالفضل روی لباس ورزشکاران می ترسد، بیان کرد: با توجه به افتخاراتی که کسب می شود، جریان ورزشی یکی از ابعاد جهاد کبیر است.

این استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال تضعیف ولایت فقیه است خاطر نشان کرد: دشمن امروز به این نتیجه رسیده که با جهاد نظامی نمی تواند با ما روبرو شود.

در پایان مراسم از تعدادی از خانواده های معظم شهدا تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ک