حضور تفکر اسلام آمریکایی؛ مصداق نفوذ در مجلس/ تفکر جهاد و شهادت رمز پایداری انقلاب اسلامی است

استاد حوزه علمیه قم در یادواره شهدای انقلاب ساوه گفت: نفوذ یعنی عده ای با باور اسلام آمریکایی در مجلس وارد شوند در حالی که فهم دینی ندارند و مطالبات اسلام را نمی دانند.
کد خبر: ۱۳۶۵ تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نارخبر، حجت‌الاسلام سیدحسین آقامیری استاد حوزه علمیه قم در یادواره شهدای انقلاب ساوه که در آستان مقدس امامزاده سیداسحاق‌بن‌موسی‌الکاظم(ع) برگزار شد، گفت: نفوذ یعنی عده ای با باور اسلام آمریکایی در مجلس وارد شوند در حالی که فهم دینی ندارند و مطالبات اسلام را نمی دانند.

وی افزود: هدف دشمن نابودی اسلام است پس نمی‌توان با آنها سازش کرد درواقع رسالت امروز هم سنگران شهدا، مبارزه با کفر و مجاهدت در راه اسلام است.

استاد حوزه علمیه قم، تکلیف‌مداری را مهم‌ترین ویژگی شهدا دانست و بیان کرد: نخستین مولفه مهم در تکلیف‌مداری، فهم دینی است که از ویژگی های مومن است.

وی در یادواره پنج شهید انقلابی ساوه ادامه داد: دومین مولفه لازم در تحقق تکلیف‌مداری، رعایت دینی و عمل کردن بهنگام  است اول باید بفهمیم بر اساس اسلام چه تکلیفی داریم و بعد در عمل به دستورات اسلام تلاش کنیم.
 
آقامیری گفت: سومین مولفه تکلیف‌مداری مجاهدت دینی است که وظیفه ما است تا برای استمرار اهداف انقلاب اسلامی و تداوم خون مطهر شهدا مجاهدت کنیم.

وی در این یادواره شهدا افزود: شهدا فهمیدند واجب‌ترین کار در آن دوران، جهاد در راه خدا است و در این راه مجاهدت کردندو تا زمانی که مقابله حق با باطل وجود دارد، دفاع و مجاهدت در راه خدا ادامه دارد.
 
این استاد حوزه علمیه قم با اشاره به صلح ناپذیری با مستکبرین تصریح کرد: دست گذاشتن در دست کفر ما را به امام زمان (عج) نمی‌رساند، نباید با آمریکایی که سگ های هار خود را در یمن و سوریه و سایر کشورهای اسلامی منطقه رها کرده دست بدهیم. 
وی افزود: امروز رزمندگان اسلام در این مناطق اسلامی با مزدوران تکفیری حمایت شده از سوی عربستان و اربابان غربی در حال جنگ هستند.
یادواره شهدا انقلاب در ساوه
 
 تفکر جهاد و شهادت رمز پایداری انقلاب اسلامی است
 

حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر طباطبایی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوه نیز گفت: تفکر جهاد و شهادت رمز پایداری انقلاب اسلامی است که همین مجاهدت شهدا موجب گسترش بیداری اسلامی شده است.

وی با اشاره به تحولات منطق افزود: فراگیر شدن اسلام نتیجه جانفشانی رزمندگان اسلام برای دفاع از میهن و اسلام است و وظیفه امروز ما تکریم شهدا و رزمندگان اسلام است.

انتهای پیام/ک