مردم قربانی نمی خواهند، مرد عمل می خواهند/ حاشیه سازی تنها راه نجات از بیابان دستاوردها!! زنانی که فساد اخلاقی سیاستمداران جهان را برملا کردند آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین همدستان داخلی روح‌الله زم چه کسانی هستند؟ / نیامد خبری از آمدنیوز + تصاویر شفافیت در اختصاص ارز برای واردات مانع ایجاد فساد می شود 40 واحد تولیدی مرکزی مشکل پرداخت معوقات کارگری دارند پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات دولت با تعطیلی پنجشنبه‌ها مخالفت کرد کنسرت‌های خالی خوانندگان ایرانی در خارج از کشور! ژن خوب در لیست تیم اعزامی به قطر؟/ هزینه‌های میلیونی برای جایی که مدال نیست
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
کد خبر: 12869
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴

باران و تگرگ بی سابقه باعث آبگرفتگی معابر شهری زرندیه شد+تصاویر

طوفان و بارش باران و تگرگ در مناطق مختلف بخش های خرقان و مرکزی شهرستان زرندیه از عصر دیروز آغاز و تا ساعات پایانی شب ادامه داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زرخبر، طوفان و بارش باران و تگرگ در مناطق مختلف بخش های خرقان و مرکزی شهرستان زرندیه از عصر دیروز آغاز و تا ساعات پایانی شب ادامه داشت.

شدت بارش تگرگ در ساعات اولیه بارندگی به قدری زیاد بود که زمین را سفید پوش کرد.

در ادامه باران و باد شدید موجب سر ریز آب از جدول خیابان ها شد که در نتیجه تداوم بارندگی تبدیل به آبگرفتگی معابر شد.

بارش شدید و همزمان باران و تگرگ عصر دیروز در چند سال گذشته بی سابقه بود.

شهرستان زرندیه در سال های اخیر به عنوان قطب کشاورزی استان مرکزی شناخته شده و بارش های پاییزی برای کشتزارها و باغات شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین بخش قابل توجهی از عشایر استان مرکزی در مراتع زرندیه زندگی می کنند و باراندگی پاییزی نوید چراگاه هایی سبز برای دام های عشایر است.

انتهای پیام/ش

captcha