سوزش سردل نشانه کمبود مایعات گوارشی است نرمالیزاسیون بی حجابی توسط سینماگران/ سینمایی که «ضد ارزش‌ها» را منتقل می‌کند تنبلی جهانگیری یا مقاومت؛ گرانی کار کیست؟ / این علی ربیعی، آن علی ربیعی نیست! خطرناک‌ترین محله‌های جهان که هیچکس جرأت قدم گذاشتن در آن‌ها را ندارد چه کسی باید برجام را نجات دهد؟ عملکرد بازیکنانی که از استقلال جدا شدند/ چند «بهترین» هم رفتند! سیگار داخلی هم «پدرخوانده» دارد احساس فقردر زندگی را چطور از خود دور کنیم؟ تصاویر/ستون‌های منشوری « بازالتی » ماکو شبکه‌های اجتماعی احتمال افسردگی جوانان را افزایش می‌دهد
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۹
کد خبر: 12869
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴

باران و تگرگ بی سابقه باعث آبگرفتگی معابر شهری زرندیه شد+تصاویر

طوفان و بارش باران و تگرگ در مناطق مختلف بخش های خرقان و مرکزی شهرستان زرندیه از عصر دیروز آغاز و تا ساعات پایانی شب ادامه داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زرخبر، طوفان و بارش باران و تگرگ در مناطق مختلف بخش های خرقان و مرکزی شهرستان زرندیه از عصر دیروز آغاز و تا ساعات پایانی شب ادامه داشت.

شدت بارش تگرگ در ساعات اولیه بارندگی به قدری زیاد بود که زمین را سفید پوش کرد.

در ادامه باران و باد شدید موجب سر ریز آب از جدول خیابان ها شد که در نتیجه تداوم بارندگی تبدیل به آبگرفتگی معابر شد.

بارش شدید و همزمان باران و تگرگ عصر دیروز در چند سال گذشته بی سابقه بود.

شهرستان زرندیه در سال های اخیر به عنوان قطب کشاورزی استان مرکزی شناخته شده و بارش های پاییزی برای کشتزارها و باغات شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین بخش قابل توجهی از عشایر استان مرکزی در مراتع زرندیه زندگی می کنند و باراندگی پاییزی نوید چراگاه هایی سبز برای دام های عشایر است.

انتهای پیام/ش

captcha