آیا رسانه های اصلاح طلب از تجربه ناموفق برجام عبرت می گیرند؟ ۱۱ نقطه قوت طرح اصلاح نظام بانکی/نظام ارزی: شناور مدیریت‌ شده نگاهی به حوادث تلخ عراق/ جوکریسم در خدمت امپریالیسم آمریکا سفر ژاپن را لایک کرد! دوشنبه تمام مدارس اراک تعطیل است/ دانشگاه ها تعطیل نیستند باشگاه استقلال گفتگو با جانشین احتمالی استراماچونی را آغاز کرد اذعان نشریه آمریکایی به شکست سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران نقشه شوم همسر ویلموتس برای ایران قصه پرغصه معوقات مالیاتی و سیستم فرسوده بوروکراسی اداری لابی گسترده‌ «زنگنه» مانع ارسال گزارش استیضاح به هیئت رئیسه مجلس
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۰
کد خبر: 12720
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸
در پی کاهش نزولات آسمانی؛

بارش باران موجب خوشحالی کشاورزان زرندیه شد

بارش باران در مناطق مختلف شهرستان زرندیه باعث خوشحالی مردم به خصوص کشاورزان و دامداران روستاهای این شهرستان شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زرخبر، بارش باران در مناطق مختلف شهرستان زرندیه باعث خوشحالی مردم به خصوص کشاورزان و دامداران روستاهای این شهرستان شد.

بارش ها از اواخر شب گذشته آغاز شد و در مناطق مختلف تا صبح امروز به صورت پراکنده ادامه داشت.

بارش در بخش خرقان زرندیه از شدت بیشتری برخوردار بود.

باران های پاییزی باعث تقویت و رشد بهتر کشتزارهای کشاورزی و مراتع دامداری شهرستان می شود.

شهرستان زرندیه در سال های گذشته با میانگین بارش 60 میلی متری با کمبود آب مواجه بود اما میانگین بارش در سال گذشته موجب شده این مقدار در بخش خرقان به 240 میلی متر افزایش یابد و باعث پر شدن دوباره سد های این بخش و سرریز شدن سد های بند امیر و سد روستای علیشار شود.

اوج بارش های سال گذشته زرندیه در آبان ماه رخ داد اما آبان امسال بارش قابل توجهی را در پی نداشته است.

هم اکنون آسمان زرندیه نیمه ابری و میزان رطوبت 61 درصد، سرعت باد 3 کیلومتر در ساعت و دمای هوای در شهر مامونیه مرکز شهرستان زرندیه 12 درجه بالای صفر است.

انتهای پیام/ش

captcha