مردم عراق با تظاهرات میلیونی شجاعانه در مقابل آمریکایی ها ایستادند/ دو راه پیش روی آمریکایی هاست؛ خروج اختیاری یا با تابوت کدخدایی: ۸۰ تن از نمایندگان ردصلاحیت شده با اعضای شورای نگهبان دیدار کردند ماجرای عجیب مصوبه «هیئت دولت» درباره عدم همکاری با بازرسی کل کشور خوانشی از «مهدی بازرگان» به مثابه پدیده‌ای تاریخی ناگفته‌های پسر امین حیایی درباره بازیگری/ دارا حیایی:از موقعیت پدرم سوء استفاده نمی‌کنم سیف در گفتگو با دانشجو: وزارت علوم بیش از ۸۰۰۰ قرارداد ارتباط با صنعت در دست اجرا دارد / افزایش حجم پیمان‌نامه‌ها در افق ۱۴۰۴ چرا انصارالله نمی‌تواند عامل حملات موشکی و پهپادی به پادگان «الاستقبال» باشد؟ / تسویه حساب امارات با مزدوران خاندان آل سعود در استان مأرب یمن + نقشه میدانی و عکس صفر تا صد علم مدیریت/ چرا انقلاب صنعتی در ایران تحقق پیدا نکرد؟ بیوتروریسم آمریکا؛ آیا کرونا « ویروس ناشناخته» است؟ واکنش سناتور دموکرات به پنهان‌کاری ترامپ درباره تلفات انتقام موشکی ایران
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
کد خبر: 12715
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵

زنگ استکبار ستیزی در فراهان نواخته شد +عکس

زنگ استکبار ستیزی در مدرسه انقلاب اسلامی فراهان نواخته شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ زنگ استکبار ستیزی در مدرسه انقلاب اسلامی فراهان نواخته شد.

محمد محسن آبادی، رئیس آموزش وپرورش فراهان در این مراسم با اشاره به استکبارستیزی گفت:  هیچ‌کدام از اقدامات استکباری تا کنون در عزم ملت ایران برای مقابله با ظلم و بی‌عدالتی جهانی و منشا اصلی آن در جهان یعنی استکبار جهانی و آمریکا خللی وارد نکرده است.

وی افزود: از همان ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران، تلاش همه جانبة ابرقدرت های جهانی به رهبری آمریکا و اسرائیل با همراهی متحدان مرتجع آن ها در خاورمیانه به منظور نابودی و سرنگونی انقلاب آغاز شد.

محسن آبادی اظهار کرد: استکبار جهانی از انواع شیوه های سخت و نیمه سخت برای سرنگونی انقلاب اسلامی از جمله  تهاجم نظامی، کودتا، ترور، خرابکاری، نفوذ امنیتی، تجزیه سرزمینی، تحریم اقتصادی و... ـ و اثبات ناکارآمدی آن ها،‌ دشمنان انقلاب اسلامی را به فکر استفاده از روش های براندازی نرم مانند تهاجم فرهنگی، انقلاب مخملی و استحاله انداخته اما کاربرد این روش ها نیز تاکنون در به زانو درآوردن و تسلیم ملت ایران ناکام مانده است.

زنگ استکبار ستیزی به صورت همزمان در سراسر کشور 12 آبان ماه نواخته شد، در استان مرکزی به علت تعطیلی مدارس، این زنگ امروز به صورت نمادین در مدارس سراسر استان به صدا درآمد.

انتهای پیام/ش

captcha