تأمین بخش عمده ای از کمبود قطعات خودرو توسط وزارت دفاع ظرف دو ماه آینده / خودرو های در پارکینگ مانده، شهریور و مهر ماه به بازار وارد می شوند باور ایرانی برتر از پاتریوت آمریکایی/ تبادل بسته‌های برجامی در پاریس/ جبهه جدید عراق و یمن علیه تل‌آویو/ پیگیری پول کثیف در عرصه هنر توسط پلیس شروع صفر آقای جنتلمن/ فرار از اولین گیت/ مضحکه بلیت/ پرسپولیس عصر جدید! حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد
شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
کد خبر: 12715
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵

زنگ استکبار ستیزی در فراهان نواخته شد +عکس

زنگ استکبار ستیزی در مدرسه انقلاب اسلامی فراهان نواخته شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ زنگ استکبار ستیزی در مدرسه انقلاب اسلامی فراهان نواخته شد.

محمد محسن آبادی، رئیس آموزش وپرورش فراهان در این مراسم با اشاره به استکبارستیزی گفت:  هیچ‌کدام از اقدامات استکباری تا کنون در عزم ملت ایران برای مقابله با ظلم و بی‌عدالتی جهانی و منشا اصلی آن در جهان یعنی استکبار جهانی و آمریکا خللی وارد نکرده است.

وی افزود: از همان ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران، تلاش همه جانبة ابرقدرت های جهانی به رهبری آمریکا و اسرائیل با همراهی متحدان مرتجع آن ها در خاورمیانه به منظور نابودی و سرنگونی انقلاب آغاز شد.

محسن آبادی اظهار کرد: استکبار جهانی از انواع شیوه های سخت و نیمه سخت برای سرنگونی انقلاب اسلامی از جمله  تهاجم نظامی، کودتا، ترور، خرابکاری، نفوذ امنیتی، تجزیه سرزمینی، تحریم اقتصادی و... ـ و اثبات ناکارآمدی آن ها،‌ دشمنان انقلاب اسلامی را به فکر استفاده از روش های براندازی نرم مانند تهاجم فرهنگی، انقلاب مخملی و استحاله انداخته اما کاربرد این روش ها نیز تاکنون در به زانو درآوردن و تسلیم ملت ایران ناکام مانده است.

زنگ استکبار ستیزی به صورت همزمان در سراسر کشور 12 آبان ماه نواخته شد، در استان مرکزی به علت تعطیلی مدارس، این زنگ امروز به صورت نمادین در مدارس سراسر استان به صدا درآمد.

انتهای پیام/ش

captcha