سوزش سردل نشانه کمبود مایعات گوارشی است نرمالیزاسیون بی حجابی توسط سینماگران/ سینمایی که «ضد ارزش‌ها» را منتقل می‌کند تنبلی جهانگیری یا مقاومت؛ گرانی کار کیست؟ / این علی ربیعی، آن علی ربیعی نیست! خطرناک‌ترین محله‌های جهان که هیچکس جرأت قدم گذاشتن در آن‌ها را ندارد چه کسی باید برجام را نجات دهد؟ عملکرد بازیکنانی که از استقلال جدا شدند/ چند «بهترین» هم رفتند! سیگار داخلی هم «پدرخوانده» دارد احساس فقردر زندگی را چطور از خود دور کنیم؟ تصاویر/ستون‌های منشوری « بازالتی » ماکو شبکه‌های اجتماعی احتمال افسردگی جوانان را افزایش می‌دهد
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۸
کد خبر: 12709
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زرندیه:

فوتسال زرندیه توانسته جوانانی چون محمد شجری را به تیم ملی معرفی کند

فوتسال زرندیه در جایگاه خوبی قرار دارد و توانسته در سال های اخیر ورزشکارانی چون محمد شجری را به تیم ملی معرفی کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ مسعود ساکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زرندیه در گفت و گو با خبرنگار زرخبر از برگزاری لیگ فوتسال شهرستان در آذرماه امسال خبر داد.

ساکی اظهار کرد: در سال جاری سه دوره لیگ در زرندیه برگزار شده که یک دوره آن در زمین چمن مصنوعی شهرستان، یک دوره جام فوتسال رمضان در سالن تربیت بدنی شهر مامونیه و یک دوره لیگ فوتسال پیشکسوتان که در شهرستان ساوه برگزار شد.

وی افزود: از تیم های فوتسال شهرستان برای حضور در این رقابت ها دعوت شده و جلسه برنامه ریزی برگزاری مسابقات روز جمعه 21 آبان با حضور سرپرستان تیم ها برگزار می شود.

ساکی با اشاره به حضور هفت تیم در لیگ سال گذشته زرندیه، تصریح کرد: پیش بینی می شود امسال تعداد تیم های بیشتری در این رقابت ها شرکت کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زرندیه ابراز کرد: این رقابت ها در طول سه ماه برگزار می شود و به تیم های برتر علاوه بر حکم و جام قهرمانی، جوایزی اهدا می شود.

وی گفت: فوتسال زرندیه در جایگاه خوبی قرار دارد و توانسته در سال های اخیر ورزشکارانی چون محمد شجری را به تیم ملی معرفی کند.

ساکی افزود: از دیگر بازیکنان شاخص فوتسال زرندیه جواد کمالی، آکو محمدی و مهدی وفایی هستند که در تیم دسته اولی سن ایچ ساوه حضور دارند.

وی تصریح کرد: تیم های فوتسال شهرستان زرندیه توانسته اند در ادوار گذشته در سطح استان بدرخشند که دو دوره قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات فوتسال استان مرکزی از جمله آنها است.

ساکی با دعوت از نوجوانان و جوانان شهرستان به حضور در فعالیت های ورزشی، ابراز کرد: به طور کلی ورزش در تمام دوران زندگی انسانها حایز اهمیت است ولی چون مبنای تربیت جسمی و روحی در سنین جوانی گذاشته می شود ، باید اهمیت بیشتری در این دوران برای ورزش قابل بود.  

وی خاطرنشان کرد: ورزش علاوه بر آنکه موجب می شود، جوانان سرگرمی مناسبی برای گذران اوقات فراغت خود داشته باشند، در تأمین سلامت جسمی و روحی آنان تأثیر بسیاری دارد.

انتهای پیام/ش

captcha