شرکت صنایع آذرآب اراک نویسندگی در ایران شغل نیست و اصلی ترین علت آن کتاب‌نخوانی مردم است/ دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌ای برای ترغیب مردم برای مطالعه ندارند روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌ درمان دیسک و سیاتیک با استفاده از غمز و دلک در حوزه طب سنتی
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
کد خبر: 12637
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸
پرجمعیت ترین روستای دلیجان به توجه مسئولان نیاز دارد

انتظار یکساله کتابخانه راوه برای تجهیز+عکس

دهیار روستای راوه شهرستان دلیجان گفت: ساختمان کتابخانه راوه یکسال است که توسط دهیاری راوه تکمیل و به نهاد کتابخانه ها واگذار شده اما همچنان انتظار تجهیز شدن را می کشد.

به گزارش دیار آفتاب؛محمد حسین حاجعلی دهیار روستای راوه شهرستان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت: تا دوسال گذشته برای احداث کتابخانه در روستای راوه مشکل تنها مکان بود.

حاجعلی اظهار کرد: پس از توافق دهیاری با نهاد کتابخانه ها ساختمانی به متراژ ۱۲۰متر زیربنا و کلیه امتیازات مصرفی به مدت ۱۵سال واگذار شد.

وی ادامه داد: پس گذشت دو سال و رفع مشکلات جزئی توسط دهیاری در هشت ماه گذشته هنوز اقدامی جهت پارتشین بندی وتجهیز انجام نشده است.

دهیار روستای راوه شهرستان دلیجان گفت: کل ساختمان کتابخانه با اعتباری بالغ بر ۸۰میلیون تومان توسط دهیاری انجام شده است.

وی با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی و ترویج این فرهنگ ارزشمند در بین نسل های مختلف به ویژه جوانان افزود: مقوله کتاب و کتابخوانی تنها منحصر به فرد و یا نهادی خاص نیست بلکه متعلق به همه افراد است و لازمه آن توسعه این مهم در تمامی مناطق است.

حاجعلی با اشاره به اینکه احداث کتابخانه های عمومی، می تواند زمینه توسعه فرهنگ کتابخوانی را فراهم کند خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان استانی و نهاد کتابخانه های استان هر چه زودتر نسبت به تجهیز این کتابخانه اقدام کنند.

روستای راوه بزرگترین و پر جمعیت ترین روستای شهرستان دلیجان محسوب می شود و قریب به ۲۰۰۰نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/ش

captcha