توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۲
کد خبر: 12594
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۷

حدیث روز/ پنج گروهی که خداوند با آنان دشمن است

رسول گرامی اسلام صلی الله علیه و آله در سخنی گران بها نام پنج فرد و گروهی که خداوند با آنان دشمنی میدارد را بیان فرموده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از

مشرق- پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله فرمودند:

خداوند، پيرِ زناكار، دولتمندِ ستمكار، فقيرِ متكبّر و گداى سِمِج را دشمن مى دارد و پاداشِ بخشنده منّت‏گذار را از ميان مى‏ برد و متكبّرِ گستاخِ دروغگو را سخت دشمن مى دارد.

متن حدیث:

انّ اللّه‏َ يُبغِضُ الشَّيخَ الزّانِيَ، وَالغَنِيَّ الظَّلومَ، وَالفَقيرَ المُختالَ ، وَالسّائِلَ المُلحِفَ. ويُحبِطُ أجرَ المُعطِي المَنّانِ. ويَمقُتُ البَذيخَ الجَرِيَّ الكَذّابَ .

"تحف العقول، صفحه 42- بحارالأنوار : 77 / 145 "

انتهای پیام/ت

captcha
آخرین اخبار