برگزاری پیاده روی «جاماندگان از اربعین» در اراک تامین داروی مورد نیاز مردم مهم ترین دغدغه معاونت غذا و دارو/ عدم رعایت کیفیت سبوس نان در نانوایی های آزادپز/16 واحد متخلف پخش عمده و عرضه مواد بهداشتی به مرجع قضایی معرفی شدند تجمع کارگران آذرآب در مسیر راه آهن شمال - جنوب بازداشت معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی آذرآب 2 ماه و هپکو بیش از 4 ماه با تکلیف جدید فاصله دارند/ چانه زنی سازمان گسترش و مپنا بر سر قیمت واگن پارس رهبر انقلاب از حضرت آیت الله مکارم شیرازی عیادت کردند نرم‌افزار جستجوی قبور در اراک راه‌اندازی شد واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به پوشش نامتعارف بازیگران در اکران خصوصی فیلم مسخره باز+ تصاویر انتصاب سؤال‌برانگیز در دفتر رئیس‌جمهور! شگرد تازه عربستان برای رونق صنعت گردشگری/ سعودی‌ها دست به دامان اینفلوئنسرهای چشم‌آبی شدند! + عکس
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
کد خبر: 12511
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵
امام جمعه مامونیه:

برجام؛ نمونه ای از بدعهدی‌های آمریکا/ فریاد «مرگ بر آمریکای» امروز ما نشات گرفته از 60 سال ظلم استکبار به ایران است

امام جمعه مامونیه گفت: بدعهدی آمریکا در جهان ثابت شده و نمونه های آن را می توان در کشورهایی مثل لیبی، کره شمالی، سودان، لبنان، ایران و... مشاهده کرد، باید دانست نظامی که نطفه آن را دزدان یاغی انگلیسی بسته اند هرگز قابل اعتماد نیست.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زرخبر، حجت الاسلام حسین ابراهیمی امام جمعه مرکز شهرستان زرندیه در جمع راهپیمایان ۱۳ آبان با اشاره به رشادت های شهدا، گفت: امروز امنیت کشور را مدیون ایثار و گذشت شهدای انقلاب اسلامی هستیم.

ابراهیمی اظهار کرد: ۱۳ آبان روز مبارزه و ایستادگی در برابر خوی استکباری و استعماری و روز استکبار ستیزی مردم ایران است.

وی افزود: ۱۳ آبان روز شکوه ملت ایران اسلامی و یادآور خون پاک شهدایی است که در راه دفاع از بشریت و انسانیت به زمین ریخته شد.

امام جمعه مامونیه تصریح کرد: ۱۳ آبان یادآور تبعید امام خمینی است که در برابر استکبار جهانی ایستاد و تبعات سنگین آن را به جان خرید اما هرگز در برابر ظلم سر فرود نیاورد و در نهایت پس از سال‌ها مبارزه در کنار مردم، انقلاب اسلامی را شکل داد.

ابراهیمی ابراز کرد: امام خمینی(ره) ۱۵ سال تبعید را تحمل کرد، اما هرگز حاضر نشد ذلت ملتش را تحمل کند، حاضر نشد عزت ملت لگدمال دزدان استکباری شود.

وی با اشاره به ۱۳ آبان سال ۵۷ گفت: شهدای سیزدهم آبان عزت و عظمت مردم ایران را بیمه کردند.

ابراهیمی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو امام، افزود: امام راحل به حق، این حرکت دانشجویان را انقلاب دوم نامید.

وی تصریح کرد: امروز در شبکه های ماهواره ای، فضای مجازی و اینترنت گاهی می گویند چرا باید شعار مرگ بر آمریکا دهیم، جواب این است که این شعار به معنی مرگ بر نظام سلطه و نظام ضد بشری است.

ابراهیمی ابراز کرد: بیش از ۶۰ سال است که مردم ما ظلم‌های فراوانی از آمریکا دیده اند، از ۲۸ مرداد سال ۳۲ تا به امروز تاریخ ایران پر است از جنایات که آمریکا علیه ما انجام داده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بد عهدی آمریکا، گفت: نظامی که نطفه آن را دزدان یاغی انگلیسی بسته اند هرگز قابل اعتماد نیست.

ابراهیمی افزود: امروز بدعهدی آمریکا در جهان ثابت شده و نمونه های آن را می توان در کشورهایی مثل لیبی، کره شمالی، سودان، لبنان، ایران و... مشاهده کرد؛ بنابراین امروز کسی نباید به این کشور اعتماد کند.

وی خاطرنشان کرد: برجام نمونه ای از بدعهدی آمریکا است، چرا که مسئولان کشور با زحمت فراوان آن را به نتیجه رساندند اما شاهد بودیم که بر خلاف تعهدات آمریکا، تحریم ها شدیدتر شد.

انتهای پیام/ک

captcha