تمام اشعاری که ذاکران اهل‌بیت، امروز در محضر رهبر معظم انقلاب خواندند شهرخودرو در دقیقه ۹۰ از شکست گریخت/ شاگردان خطیبی به تساوی رضایت دادند  بدون فوتی و شناسایی ۱۳۰مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ساعت گذشته فاطمه زهرا (س)؛ الگویی برای همه زنان/ چگونه می‌توان فاطمی زندگی کرد؟ تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
کد خبر: 12412
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶
دعوت سپاه روح‌الله استان مرکزی برای حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان

13آبان ماه ،فرصتی برای جهاد کبیر و نمایش نه بزرگ ملت ایران به آمریکا

سپاه روح‌الله استان مرکزی با صدور بیانیه ای از مردم ولایتمداراین استان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز 13 آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی دعوت کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سپاه روح‌الله با صدور بیانیه‌ای از مردم ولایتمدار استان مرکزی برای حضور گسترده در راهپیمایی روز 13 آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی دعوت کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: تأمل و تعمق در واقعه تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبانماه سال 1342 و جنایت کشتار وحشیانه دانش‌آموزان انقلابی در 13 آبانماه سال 1357 نشانگر این واقعیت است که این وقایع در راستای راهبردهای آمریکا و یکه تازی کاخ سفید در راهبری رژیم پهلوی و تنظیم محاسبات و سیاست‌های نظام منفور شاهنشاهی صورت پذیرفته است.

در ادامه بیانیه آمده است:اقدام انقلابی دانشجویان مسلمان پیرو خط امام(ره) در 13 آبانماه سال 1358 نیز واکنش جامعه انقلابی ایران به موضوع "نفوذ" و "جاسوسی" آمریکایی‌ها و سوء استفاده از محل سفارت‌خانه ایالات متحده در تهران بود.

این بیانیه تاکیدمی کند: آمریکا براساس خوی استکبار و سلطه‌طلبی ذاتی خود مرکز اصلی فتنه و ام‌الفساد عالم بوده و هیچگاه با نظامی مستقل و مردمی که مظهر حیات مقتدرانه اسلام ناب محمدی(ص) است، سَر آشتی و دوستی ندارد؛ تاریخ 38 سال گذشته نیز حاوی صحنه‌های معناداری است که به خوبی تقابل انقلاب اسلامی و نظام سلطه‌گر آمریکا را راهبردی و هویتی معرفی کرده است.

همچنین بخش دیگر این بیانیه می افزاید: شعار راهبردی "مرگ بر آمریکا" تابلوی "وحدت و اراده ملی ایرانیان" استکبارستیز و سلطه‌گریز است و یوم الله سیزدهم آبانماه، شعار "مرگ بر آمریکا" و "نه" گفتن به دشمن که از مظاهر اصلی "قدرت نرم" ملت ایران است با عبور از مرزها و تجلی در جغرافیای جهانی و صحنه‌های عمل ملت‌های آزاده و حق طلب، محصول عملکرد انقلابی ایران اسلامی در مبارزه با نظام سلطه و استکبار و نماد آن یعنی شیطان بزرگ و طاغوت اعظم به شمار رفته و با تبدیل شدن به "عمق استراتژیک جمهوری اسلامی"، سیاست‌های دولت مستکبر و عهدشکن را به چالش کشیده است.

در بخش دیگر این بیانیه آمده است: علیرغم رؤیای باطل آمریکایی‌ها برای ایجاد خطای محاسباتی در جمهوری اسلامی و تزلزل در باور و اراده ملت ایران در عصر پسابرجام؛ ایرانیان بصیر و غیرتمند، با هوشمندی و درایت این مقطع تاریخی را مدیریت و با تبدیل "تهدید"ها به "فرصت‌"های طلایی و تاریخ ساز، راهبردهای شیطانی و فتنه‌های آمریکایی‌ها را عقیم و این دوره را سکوی پرش برای ارتقای اقتدار ملی و پیشرفت همه جانبه کشور قرار خواهند داد.

در پایان این بیانیه تاکید می کند: ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی در عرصه‌های نبرد با آمریکا و اردوگاه استکبار جهانی و تأکید بر فصل الخطاب بودن منویات و مواضع مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) در حوزه‌های گوناگون و ضرورت اهتمام ملی در تحقق همه جانبه آن به ویژه در عرصه "جهاد کبیر" و مراقبت از راهبرد "نفوذ" ، پاسداران و اقشار بسیج استان مرکزی همراه و همصدا با مردم شهیدپرور استان مرکزی حضور در تظاهرات پنجشنبه 13 آبانماه، عرصه‌ جهادکبیر ایران اسلامی و تجلی‌گاه مقاومت و ایستادگی برابر شبکه پلید سلطه و صهیونیسم و مظهر آن آمریکای مکار و مستکبر قرار داده و آمادگی‌های همه جانبه خود برای پاسخ‌های سخت و پشیمان کننده به جبهه دشمن را به نمایش خواهند کشید.

انتهای پیام/ش

captcha
آخرین اخبار