بازی‌های مجازی قابل لمس می‌شوند تولید ۳۴۰۰ کیلوگرم ژل رویال خاتمی باز هم «تَکرار» کرد/ بزک کردن برجام روحانی با اعتبار بخشیدن به پروژه نخ‌نمای گفتگوی تمدن ها! تشکر دکتر جلیلی از مجلس شورای اسلامی در پی تصویب طرح توسعه پالایشگاه‌های کشور/ کمک به دولت برای جلوگیری از خام فروشی و هدایت نقدینگی در نشست دولت سایه با نمایندگان و کارشناسان تکرار تجربه تلخ «الیگارک» ها در دولت روحانی / آیا اعتدالیون به دنبال ایجاد یک امپراتوری مالی هستند؟ +تصاویر یک سال حبس برای محسن افشانی گزارش تسنیم| ترامپ و افغانستان؛ نمایش وارونه واقعیت، لاپوشانی شکست با توهین دولت نسبت به تاسیس مراکز ترک اعتیاد اقدامات لازم را نداشته است هیچ‌کارة همه‌کاره! در آموزش مطالبه‌گری به مردم کم‌کاری کردیم/ مدیران متخلّف امروز، عدالت‌طلبان دهه 60 بودند
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۶
کد خبر: 12387
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹

برگزاری یادواره شهدای دانش آموز در شهرهای شهرستان زرندیه+ تصاویر

یادواره شهدای دانش آموز «آبروی مدرسه افتخار مدرسه» با حضور جمعی از مسئولین شهرستان زرندیه در شهرهای زاویه و خشکرود برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زرخبر، یادواره شهدای دانش آموز "آبروی مدرسه افتخار مدرسه" با حضور جمعی از مسئولین شهرستان زرندیه در شهرهای زاویه و خشکرود برگزار شد.

در این یادواره پیرامون دلایل تشکیل نهضت امام خمینی (ره) و شکل گیری انقلاب اسلامی مباحثی مطرح شد.

انتهای پیام/ش

captcha