مردم قربانی نمی خواهند، مرد عمل می خواهند/ حاشیه سازی تنها راه نجات از بیابان دستاوردها!! زنانی که فساد اخلاقی سیاستمداران جهان را برملا کردند آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین همدستان داخلی روح‌الله زم چه کسانی هستند؟ / نیامد خبری از آمدنیوز + تصاویر شفافیت در اختصاص ارز برای واردات مانع ایجاد فساد می شود 40 واحد تولیدی مرکزی مشکل پرداخت معوقات کارگری دارند پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات دولت با تعطیلی پنجشنبه‌ها مخالفت کرد کنسرت‌های خالی خوانندگان ایرانی در خارج از کشور! ژن خوب در لیست تیم اعزامی به قطر؟/ هزینه‌های میلیونی برای جایی که مدال نیست
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
کد خبر: 12178
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۷

13 آبان سند ناتوانی و زبونی استکبار در مقابل ملت ایران است

13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی برگی زرین و مقطعی حساس و مناسبتی پر خاطره است چرا که این روز سند ناتوانی و زبونی استکبار در مقابل ملت ایران است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زرخبر، 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی برگی زرین و مقطعی حساس و مناسبتی پر خاطره است.

15 سال بعد از تبعید حضرت امام در روز 13 آبان فرزندان امام و صدها دانش آموز و دانشجو در مقابل دانشگاه های تهران و خیابان های اطراف با شعار درود بر خمینی و مرگ بر شاه پایه های حکومت را به لرزه در آوردند و با گلوله های ماموران شاه به خاک و خون غلتیدند.

دانش آموزان همچون سایر گروه های ملت در اطاعت از فرمان حضرت امام سر از پا نمی شناختند و حیات اسلام را در پیروی کامل از امام می دانستند، این طبقه جوان و فعال جامعه به حق یکی از ارکان مهم انقلاب اسلامی بودند که در طول تاریخ دفاع مقدس با تقدیم 36 هزار دانش آموز شهید به این انقلاب و نهضت پایه های این انقلاب را آب یاری کردند که دانش اموزان به عنوان رهبر و الگو معرفی می شود .

امروز دانش آموزان در سنگر های علم و معرفت به جنگ و جهاد علیه دشمنان جهل و نادانی می روند و در روایت است که ارزش قلم از ارزش خون شهید با ارزش تر است. علم و معرفت و تحصیل چیزی است که مقام معظم رهبری از همه محصلین می خواهند، زیرا تقویت و استحکام یک کشور بر اساس علم و دانش است زیرا اگر خود کشور دارای علم و دانش باشد از وابستگی و وابسته بودن به دیگران بی نیاز خواهد شد. چیزی که دشمنان ما از از آن هراس دارند.

اگر الان دشمنان با این ملت به مذاکره می ایستند به خاطر علم و دانش در زمینه های هسته ای، سلول های بنیادی، هوا فضا، پزشکی، نانو و... است که همه این ها را شما جوانان و محصلین بدست آوردید و دشمن از این امر هراس دارد پس روز 13 آبان سند ناتوانی و زبونی استکبار در مقابل ملت عزیز و شریف ایران است.

کارشناس سیاسی: حجت الاسلام قنبری

انتهای پیام/ش

captcha