نقشه توتال در سرزمین پارس/ دلایل رشد نقدینگی/ گازوئیل هم گران نمی شود/ جزیره سرگردانی معمای شماره یک/ پایان قهرمان/ دیاباته در ترکیه/ رقم غرامت ویلموتس فاش شد/ طرح زوج و فرد به استراماچونی رسید آیا رسانه های اصلاح طلب از تجربه ناموفق برجام درس می گیرند؟ ۱۱ نقطه قوت طرح اصلاح نظام بانکی/نظام ارزی: شناور مدیریت‌ شده نگاهی به حوادث تلخ عراق/ جوکریسم در خدمت امپریالیسم آمریکا سفر ژاپن را لایک کرد! دوشنبه تمام مدارس اراک تعطیل است/ دانشگاه ها تعطیل نیستند باشگاه استقلال گفتگو با جانشین احتمالی استراماچونی را آغاز کرد اذعان نشریه آمریکایی به شکست سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران نقشه شوم همسر ویلموتس برای ایران
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
کد خبر: 12106
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) زرندیه خبر داد

کمک 46 میلیونی کمیته امداد برای بیماران خاص در زرندیه

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زرندیه گفت: در سال جاری علاوه بر پرداخت فرانشیز هزینه های درمانی و ارائه تمام خدمات موجود، به 16 نفر از بیماران خاص مبلغی بیش از 46 میلیون ریال بابت کمک رژیم غذایی شامل مواد پروتئینی به صورت سبد کالا پرداخت شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا حافظ کمال رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زرندیه در گفت و گو با خبرنگار زرخبر، از بهره مندی 16 بیمار خاص از مزایای سبد کالا (رژیم غذایی) در هفت ماه اول سال جاری خبر داد.

حافظ کمال اظهار کرد: در سال جاری علاوه بر پرداخت فرانشیز هزینه های درمانی و ارائه تمام خدمات موجود، به 16 نفر از بیماران خاص مبلغی بیش از 46 میلیون ریال بابت کمک رژیم غذایی شامل مواد پروتئینی به صورت سبد کالا پرداخت شده است.

وی افزود: با توجه به مشکلات درمانی بیماران خاص، هر گونه کمک به این قشر نقش بسزایی در کاهش مشکلات و هزینه های بالای درمان این بیماران دارد و می توان مقداری از آلام و دردهای آنها را کاهش داد.

رئیس کمیته امداد زرندیه تصریح کرد: این نهاد حمایتی از ابتدای سال تاکنون خدمات مناسبی در بخش های درمانی، توزیع سبد غذایی، توزیع اقلام بهداشتی و کمک های معیشتی، مسکن، تحصیل فرزندان، جهیزیه و سایر نیازهای ضروری، به مددجویان ارائه کرده است.

وی ضمن قدردانی از خیرین شهرستان، خاطرنشان کرد: نیکوکاران زرندیه ای در صورت تمایل می توانند با توجه به حجم مشکلات در این بخش و محدویت اعتبارات، با شرکت در طرح شفای این نهاد مقدس یار و یاور این بیماران باشند.

انتهای پیام/م

captcha