بازی‌های مجازی قابل لمس می‌شوند تولید ۳۴۰۰ کیلوگرم ژل رویال خاتمی باز هم «تَکرار» کرد/ بزک کردن برجام روحانی با اعتبار بخشیدن به پروژه نخ‌نمای گفتگوی تمدن ها! تشکر دکتر جلیلی از مجلس شورای اسلامی در پی تصویب طرح توسعه پالایشگاه‌های کشور/ کمک به دولت برای جلوگیری از خام فروشی و هدایت نقدینگی در نشست دولت سایه با نمایندگان و کارشناسان تکرار تجربه تلخ «الیگارک» ها در دولت روحانی / آیا اعتدالیون به دنبال ایجاد یک امپراتوری مالی هستند؟ +تصاویر یک سال حبس برای محسن افشانی گزارش تسنیم| ترامپ و افغانستان؛ نمایش وارونه واقعیت، لاپوشانی شکست با توهین دولت نسبت به تاسیس مراکز ترک اعتیاد اقدامات لازم را نداشته است هیچ‌کارة همه‌کاره! در آموزش مطالبه‌گری به مردم کم‌کاری کردیم/ مدیران متخلّف امروز، عدالت‌طلبان دهه 60 بودند
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۱
کد خبر: 12106
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) زرندیه خبر داد

کمک 46 میلیونی کمیته امداد برای بیماران خاص در زرندیه

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زرندیه گفت: در سال جاری علاوه بر پرداخت فرانشیز هزینه های درمانی و ارائه تمام خدمات موجود، به 16 نفر از بیماران خاص مبلغی بیش از 46 میلیون ریال بابت کمک رژیم غذایی شامل مواد پروتئینی به صورت سبد کالا پرداخت شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا حافظ کمال رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زرندیه در گفت و گو با خبرنگار زرخبر، از بهره مندی 16 بیمار خاص از مزایای سبد کالا (رژیم غذایی) در هفت ماه اول سال جاری خبر داد.

حافظ کمال اظهار کرد: در سال جاری علاوه بر پرداخت فرانشیز هزینه های درمانی و ارائه تمام خدمات موجود، به 16 نفر از بیماران خاص مبلغی بیش از 46 میلیون ریال بابت کمک رژیم غذایی شامل مواد پروتئینی به صورت سبد کالا پرداخت شده است.

وی افزود: با توجه به مشکلات درمانی بیماران خاص، هر گونه کمک به این قشر نقش بسزایی در کاهش مشکلات و هزینه های بالای درمان این بیماران دارد و می توان مقداری از آلام و دردهای آنها را کاهش داد.

رئیس کمیته امداد زرندیه تصریح کرد: این نهاد حمایتی از ابتدای سال تاکنون خدمات مناسبی در بخش های درمانی، توزیع سبد غذایی، توزیع اقلام بهداشتی و کمک های معیشتی، مسکن، تحصیل فرزندان، جهیزیه و سایر نیازهای ضروری، به مددجویان ارائه کرده است.

وی ضمن قدردانی از خیرین شهرستان، خاطرنشان کرد: نیکوکاران زرندیه ای در صورت تمایل می توانند با توجه به حجم مشکلات در این بخش و محدویت اعتبارات، با شرکت در طرح شفای این نهاد مقدس یار و یاور این بیماران باشند.

انتهای پیام/م

captcha