واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور خبر اصلاح قیمت سوخت تکذیب شد جمع‌آوری ۹۰ماینر غیرمجاز در استان مرکزی/ میانگین انرژی موردنیاز برای استخراج هر بیت‌کوین ۳۰۰ مگاوات ساعت برآورد می‌شود رونمایی از دستاورد‌های جدید پایگاه پهپادی ۳۱۳ ارتش
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
کد خبر: 11600
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶

دشمن درحال شبه‌افکنی در عقاید است/رصد آمادگی برای مقابله با حوادث احتمالی از اهداف برگزاری رزمایش

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات با اشاره به شبهه افکنی دشمن در مسائل دینی گفت: شبهه افکنی‌هایی صورت گرفته در حوزه‌های مختلف دینی و اعتقادی مسئولیت فقها و علمای را برای پاسخگویی دو چندان کرده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از صبح محلات، سرهنگ دوم پاسدارٰ عللی مطلبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محلات در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان شهرستان محلات که صبح امروز جمعه(30 مهر) همزمان با دومین روز از رزمایش شهدای مدافع حرم برگزار شد گفت: این رزمایش را فرصت و تمرین خوبی برای مقابله با حوادث و ایجاد انسجام و اتحاد بین تمامی دستگاه‌های امدادیٰ، خدماتی، امنیتی و انتظامی دانست.

وی ادامه داد: هدف از اجرای این رزمایش ایجاد آمادگی در بسیجیان گردان‌های بیت المقدس و دستگاه‌های خدماتی برای مقابله با حوادث  از جمله عملیات‌های تروریستی است.

مطلبی با اشاره به لزوم برگزاری چنین رزمایشی در سطح شهر گفت: تمامی دستگاه‌های امدادی، خدماتی و نظامی و انتظامی مرتبط با مدیریت بحران نشان دادند توان اجرای یک  ماموریت مشترک در سطوح مختلف برای مقابله با حوادث و بحران‌های احتمالی را دارند.

دشمن با شبهه افکنی به دنبال تضعیف باورهای دینی 

فرمانده ناحیه مقامت بسیج محلات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شبهه افکنی برخی در خصوص قیام امام حسین(ع) گفت: متاسفانه شهر ما نیز به واسطه برخی‌ها در گیر چنین شبهه هایی شده است و عده‌ای به دنبال ایجاد شبهه در دل جوانان این کشور هستند.

وی برپایی با شکوه مراسمات عزاداری سید الشهداء در سطح کشور و شهر محلات را نشانی از بی اثر بودن شبهه افکنی‌های دشمنان دانست و بیان کرد: شبهه افکنی‌هایی صورت گرفته در حوزه‌های مختلف دینی و اعتقادی مسئولیت فقها و علمای را برای پاسخگویی دو چندان کرده است.

مطلبی در خاتمه ضمن برائت از چنین شبهه افکنی‌هایی خاطر نشان کرد: کسانی که در خصوص قیام اباعبدالله الحسین(ع) شبهه افکنی می‌کنند و قصد تخریب در اذهان عموم جامعه را دارند، بدانند هیچ گاه نمی‌توانند با اراجیف خود ذره‌ای در دل جوانان تردید ایجاد کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار