تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مرکزی اصحاب رسانه در تحقق جهاد تبیین وظیفه سنگینی بر عهده دارند 10 میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان صنایع‌دستی خنداب پرداخت شد ملتی که خود، دشمن و زمانش را بشناسد مقتدر است/ رسانه‌ها در خط مقدم جهاد تبیین‌اند بزرگ‌ترین ائتلاف رسانه‌ای دنیا علیه جمهوری اسلامی شکل‌گرفته است رسانه‌ها محور شکوفایی و توسعه کشور قلمداد می‌شوند
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
کد خبر: 10789
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳
محمد شبدینی پاشاکی

ولایت‌مداری حضرت زینب از مدینه تا شام

مقاله حاضر بر‌آن است ولایت‌مداری را که حضرت زینب (س) از مدینه تا کربلا به نمایش گذاشت، به خوانندگان محترم معرفی کند.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از فارس-

چکیده

ولایت‌مداری از دیدگاه نظری، به هر معنایی که باشد، ظرف ظهور و بروز آن در رفتار و کردار مسلمان و مؤمن ولایت‌مدار تجلی می‌یابد و در عمل معلوم می‌شود ولایت‌مدار واقعی کیست. وگرنه، تنها با ادعا و دانستن مراتب و درجات ولایت‌مداری این مهم تجلی نمی‌یابد. تاریخ کربلا سرشار از این نوع ولایت‌مداری است و سرآمد همة آنان حضرت زینبƒ.

مقاله حاضر بر‌آن است این نوع ولایت‌مداری را، که حضرت زینبƒ از مدینه تا کربلا به نمایش گذاشت، به خوانندگان محترم معرفی کند.

نویسنده:

محمد شبدینی پاشاکی

فصلنامه فرهنگی بصیرتی تبلیغی پیام – شماره 115 – پاییز 1394.

برای مشاهده کامل مقاله روی فایل مقابل کلیک کنید.   

انتهای پیام/ت

captcha
آخرین اخبار