توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۰
کد خبر: 10789
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳
محمد شبدینی پاشاکی

ولایت‌مداری حضرت زینب از مدینه تا شام

مقاله حاضر بر‌آن است ولایت‌مداری را که حضرت زینب (س) از مدینه تا کربلا به نمایش گذاشت، به خوانندگان محترم معرفی کند.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از فارس-

چکیده

ولایت‌مداری از دیدگاه نظری، به هر معنایی که باشد، ظرف ظهور و بروز آن در رفتار و کردار مسلمان و مؤمن ولایت‌مدار تجلی می‌یابد و در عمل معلوم می‌شود ولایت‌مدار واقعی کیست. وگرنه، تنها با ادعا و دانستن مراتب و درجات ولایت‌مداری این مهم تجلی نمی‌یابد. تاریخ کربلا سرشار از این نوع ولایت‌مداری است و سرآمد همة آنان حضرت زینبƒ.

مقاله حاضر بر‌آن است این نوع ولایت‌مداری را، که حضرت زینبƒ از مدینه تا کربلا به نمایش گذاشت، به خوانندگان محترم معرفی کند.

نویسنده:

محمد شبدینی پاشاکی

فصلنامه فرهنگی بصیرتی تبلیغی پیام – شماره 115 – پاییز 1394.

برای مشاهده کامل مقاله روی فایل مقابل کلیک کنید.   

انتهای پیام/ت

captcha
آخرین اخبار