ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند مراسم تشییع پیکر مطهر جانباز گران‌قدر شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه برگزاری مراسم آیینی و تبیینی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام(ره) در 50 نقطه استان هدف قیام امام راحل، احیای معارف دین اسلام بود رشد ملایم بازار سهام تا چند ماه آینده اخطار محیط زیستی به کارخانجات سنگ‌شکن و تولید آسفالت مسجدسلیمان تشییع پیکر مطهر جانباز شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۰
کد خبر: 106307
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۷

جشنواره طلایه‌داران شکوه ایران‌زمین در استان مرکزی آغاز به کار کرد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی گفت: جشنواره طلایه‌داران شکوه ایران‌زمین در استان مرکزی از دوم تا ششم خرداد با راه‌اندازی ۵۶ غرفه صنایع‌دستی و تولیدات خانگی در بوستان ملت اراک برگزار می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ مصطفی مرزبان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی در آیین افتتاحیه جشنواره طلایه‌داران شکوه ایران‌زمین در استان مرکزی اظهار کرد: این جشنواره در راستای افزایش نشاط اجتماعی شکل گرفت و تا ششم خردادماه جاری به مدت چهار شب ادامه دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی گفت: این جشنواره با حضور هنرمندان شاخص صنایع‌دستی، مؤسسات خیریه و تولیدکنندگان خانگی از تمام شهرستان‌های استان مرکزی و همچنین تعدادی مهمان از خارج استان برگزارشده است.

مرزبان گفت: این نمایشگاه با برپایی ۵۶ غرفه فروش و عرضه مستقیم محصولات صنایع‌دستی و تولیدات خانگی از سراسر استان تشکیل‌شده است.

فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی ضمن دعوت مردم استان برای بازدید از نمایشگاه این جشنواره  تصریح کرد: تشکل‌های مردم‌نهاد، خیریه‌ها، شهرداری اراک، بسیج سازندگی، کمیته‌ امداد، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی برای برگزاری این جشنواره زحمات زیادی کشیده‌اند. 

مخلص‌الائمه با اشاره به اهمیت نشاط اجتماعی در جامعه گفت: نشاط اجتماعی امروزه به عنوان یکی از مؤلفات اساسی و مهم رفاه اجتماعی قلمداد می‌شود که در نقاط مختلف دنیا نیز دولت‌ها برای تحقق توسعه پایدار تلاش زیادی به‌منظور تحقق و تعمیق و تعمیم نشاط اجتماعی در جامعه انجام می‌دهند، در استان مرکزی نیز اولویت فعالیت‌ها بر توسعه اجتماعی است و ما با تمام توان از برنامه‌های حوزه نشاط اجتماعی حمایت می‌کنیم.

جشنواره طلایه‌داران شکوه ایران‌زمین در استان مرکزی از دوم تا ششم خردادماه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ در بوستان ملت شهر اراک برگزار خواهد شد که در کنار آن برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری نیز اجرا خواهد شد.

captcha
آخرین اخبار