ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند مراسم تشییع پیکر مطهر جانباز گران‌قدر شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه برگزاری مراسم آیینی و تبیینی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام(ره) در 50 نقطه استان هدف قیام امام راحل، احیای معارف دین اسلام بود رشد ملایم بازار سهام تا چند ماه آینده اخطار محیط زیستی به کارخانجات سنگ‌شکن و تولید آسفالت مسجدسلیمان تشییع پیکر مطهر جانباز شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳:۳۸
کد خبر: 106301
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۱
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

سوم خرداد سالروز سند اراده های ملت ایران و درخشش روحیه جهاد و شهادت طلبی است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: فتح خرمشهر فراتر از یک پیروزی بلکه به عنوان یک معجزه الهی بود و سوم خرداد سالروز سند اراده‌ها و همت‌های بلند ملت ایران و درخشش روحیه جهاد و شهادت طلبی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جمع مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان مرکزی اظهار داشت: بسیج تفکری دینی، اسلامی و انقلابی و تنها تشکیلاتی است که متعلق به انقلاب و مردم و شاکله آن با جهاد، ایثارگری، شجاعت و غیرت بنا شده و بسیج در افقی پهناور به سمت قله‌های بلند حرکت می کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: در طول انقلاب اسلامی بسیج در همه میدان‌ها نقش آفرینی فعالانه داشته و علاوه بر اینکه الگوهای موفق ارائه کرده توانسته کارآمدی این تفکر نجات بخش را به رخ بکشاند.

وی با بیان اینکه بسیج فرمول گذر انقلاب از سختی‌ها و نمایانگر تمام ارزش‌های انقلابی است، گفت: بسیج دانشجویی یکی از ارزنده‌ترین یادگارهای حضرت امام(ره) است و امروز در شرایط جنگ ترکیبی دشمنان، دانشجویان بسیجی به عنوان موتور محرک کشور نقش مهمی در خنثی سازی توطئه‌های دشمنان دارند.

سردار کریمی افزود: امروز دانشجویان بسیجی علاوه بر اینکه بیرق جهاد علمی و فرهنگی در دانشگاه را در دست دارند در میدان‌های تبیین و امیدآفرینی گام برمی دارند و لذا جهاد علمی، جهاد تبیین و جهاد امیدآفرینی رسالت مهم دانشجویان بسیجی است.

وی کادر سازی برای انقلاب اسلامی را از دیگر رسالت های بسیج دانشجویی خواند و افزود: بسیج دانشجویی با توانمند سازی و عمق بخشی به فعالیت های دانشگاهی در این راستا گام بردارد و ترویج فرهنگ بسیجی و تبیین کارآمدی آن در محیط های دانشگاهی مورد توجه باشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تأکید کرد: به برکت تفکر بسیج و وجود جوانانی غیرتمند و انقلابی در کشور ملت ایران در عرصه های مختلف توانسته قله های بلند پیشرفت را طی کند و از قدرت های پوشالی هراسی نداشته باشد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای عملیات بیت المقدس بیان کرد: فرا رسیدن یوم الله سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر به عنوان یکی از حماسه‌های هویت ساز، نماد غیرت و حمیّت ملی در تاریخ انقلاب همواره می‌درخشد.

سردار کریمی افزود: فتح خرمشهر فراتر از یک پیروزی بلکه به عنوان یک معجزه الهی بود و سوم خرداد سالروز سند اراده‌ها و همت‌های بلند ملت ایران و درخشش روحیه جهاد و شهادت طلبی است.

وی خاطر نشان کرد: خرمشهرهای پیش رو را باید فتح کرد و دانشجویان نقش مهمی در این میدان دارند و قطعا فتح خرمشهرهای پیش رو با نگاه به داشته‌ها و ظرفیت‌های داخلی و داشتن جوانانی با انگیزه و فعال محقق خواهد شد و قطعا در پرتو جریان آزادسازی خرمشهر می‌توان آزادی خرمشهرهای جدید و سرنوشت ساز دیگری رقم زد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار