ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند مراسم تشییع پیکر مطهر جانباز گران‌قدر شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه برگزاری مراسم آیینی و تبیینی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام(ره) در 50 نقطه استان هدف قیام امام راحل، احیای معارف دین اسلام بود رشد ملایم بازار سهام تا چند ماه آینده اخطار محیط زیستی به کارخانجات سنگ‌شکن و تولید آسفالت مسجدسلیمان تشییع پیکر مطهر جانباز شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳:۴۱
کد خبر: 104738
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۰
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس:

مهار تورم و رشد تولید با توجه به شرایط امروز از ضروریات است

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس با اشاره به اینکه مطالبات رهبر معظم انقلاب باید در راس امور قرار گیرد، گفت: با توجه به شرایط امروز جامعه مهار تورم از ضروریات است.

به گزارش دیار آفتاب؛ ولی الله بیاتی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به شعار سال گفت: شعاری که رهبر معظم انقلاب در ابتدای هرسال اعلام می‌کند تنها شعار نیست بلکه فرمانی از سوی رهبری است.

وی افزود: باید هدف‌گذاری و سیاست‌گذاری مسئولان در راستای تحقق شعار سال که مقام معظم رهبری هر ساله اعلام می‌کنند، باشد و در راستای تحقق شعار تلاش کنند.

بیاتی اظهارکرد: مطالبات رهبری باید در راس امور قرار گیرد، با توجه به شرایط امروز جامعه مهار تورم از ضروریات است.

نماینده تفرش تفرش، آشتیان و فراهان بیان کرد: مردم باید این نمود شعار رهبری را در زندگی خود لمس کنند، حتی رهبر معظم انقلاب در مورد مذاکرات هم به این نکته توجه داشتند و همواره تاکید می‌کردند که آثار تحقق برجام باید در سفره مردم نمایان باشد.

وی گفت: بخشی از مشکلات کنونی جامعه مربوط به بلاتکلیفی مدیران ناکارآمد است، متاسفانه بسیاری از مدیران ناکارآمد پاسخگوی مردم نیستند، مدیران انقلابی، مردمی و کارآمد باید جایگزین مدیران خنثی، بی‌خاصیت و ناکارآمد شوند تا بیش از این مردم از ضعف مدیریتی، صدمه و آسیب نبینند.

بیاتی با اشاره به وضعیت اقتصادی اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی باید الگو باشد، چاپ پول کار اشتباهی است و دولت باید مولد سازی و با تکیه به ظرفیت و توان داخلی، ارزش افزوده و مهار تورم کشور را اداره کند.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: اقدام دولت در روابط با کشورهای مختلف در جهت رشد تجارت خارجی بیشتر و جذب سرمایه گذار بستر رونق اقتصادی در کشور را فراهم کرده و تاثیر تحریم ها را بی‌اثر کرده است.

وی افزود: در سطح شهرستان هم باید یه قرارگاهی تشکیل شود و برای جذب سرمایه‌گذاری، رفع موانع تولید، رشد تولید اقدام و در شهرستان در مسیر پیشرفت و توسعه قرار بگیرد که لازمه آن، حرکت جهادی از سوی مسئولان و مردم برای تحقق شعار سال است. 

انتهای پیام

captcha
آخرین اخبار