کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵
کد خبر: 104734
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۲
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی

بیش از ۸۴ هزار ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ در استان مرکزی انجام شد

 رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی اظهار کرد: در سال گذشته ۳۰۱ هزار و ۶۴۳ بار تلفن های اورژانس ۱۱۵ استان به صدا درآمده اند که از این تعداد ۸۴ هزار و ۲۱۲ تماس منجر به انجام ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهروز ایران نژاد رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی در ادامه ضمن تشکر از تلاش تمامی همکاران در حوزه فوریت‌های پزشکی استان به جهت تلاش در انجام خدمت رسانی بهینه به هموطنان در طول سال ۱۴۰۱ افزود: در همین مدت ۴۲ هزار و ۴۴۷ مورد تماس با واحد ارتباطات اورژانس ۱۱۵ جهت انجام مشاوره تلفنی و دریافت اطلاعات پزشکی و درمانی صورت پذیرفته است. بیست و یک هزار و ۹۳۹ تماس نیز بصورت مزاحمت تلفنی با اشغال کردن خطوط ارتباطی اورژانس ۱۱۵ فرصت کمک رسانی به بیماران و مصدومین واقعی را از این هموطنان دریغ نموده‌اند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان مرکزی در ادامه بیان کرد: ماموریت‌های ترافیکی استان مرکزی در طول سال گذشته ۱۹ هزار و ۲۰۷ مورد و ماموریت‌های غیر ترافیکی استان ۶۴ هزار و ۵ مورد بوده است.در طول سال گذشته تعداد ۱۳۱ ماموریت توسط بالگرد اورژانس هوایی استان انجام و تعداد ۱۵۶ بیمار و مصدوم توسط این بالگرد به مراکز درمانی منتقل شده است.

ایران نژاد عنوان کرد: بیش از ۱۶ هزار بیمار و مصدوم در طول سال ۱۴۰۱ به بیمارستان اعزام شده و بیش از ۳۰۰۰ هزار نفر نیز در محل توسط پرسنل اورژانس ۱۱۵ درمان شده‌اند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار