ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند مراسم تشییع پیکر مطهر جانباز گران‌قدر شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه برگزاری مراسم آیینی و تبیینی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام(ره) در 50 نقطه استان هدف قیام امام راحل، احیای معارف دین اسلام بود رشد ملایم بازار سهام تا چند ماه آینده اخطار محیط زیستی به کارخانجات سنگ‌شکن و تولید آسفالت مسجدسلیمان تشییع پیکر مطهر جانباز شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳:۵۳
کد خبر: 104722
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
امام جمعه خنداب:

شعار سال نقشه راه مردم و مسئولین است

امام جمعه خنداب گفت: سال 1402 از طرف مقام معظم رهبری به عنوان مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است. این نامگذاری‌ها از روی حکمت و درایت است و نقشه راهی برای همه مردم به ویژه مسئولین است که برای پیشرفت سعادت نظام اسلامی و مردم حرکت کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت: پیامبراکرم(ص) فرمودند: برای هر چیزی بهاری است و بهار قرآن ماه رمضان است تلاوت یک آیه در ماه رمضان  برابر ختم قرآن در ماه های دیگر است انشاالله بتوانیم در این ماه عزیز نهایت بهره را ببریم.

وی در ادامه بیان کرد: ماه رمضان حرمت دارد کسی نمی‌تواند در ملا عام روزه خواری کند در جامعه اگر کسی در ملا عام روزه خواری کند دو گناه مرتکب می‌شود روزه خواری که خود یک کار حرام است و اینکه حرمت ماه رمضان را می‌شکند. باید به این افراد تذکر دهیم تا حرمت ماه رمضان را حفظ کنند.

صفاهانی افزود: سال 1402 از طرف مقام معظم رهبری به مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است. این نامگذاری‌ها از روی حکمت و درایت است و نقشه راهی برای همه مردم به ویژه مسئولین است که برای پیشرفت سعادت نظام اسامی و مردم حرکت کنند.

خطیب جمعه خنداب گفت: مهمترین مشکل مردم ما مشکل معیشت و اقتصاد است مسئولین باید شبانه روز و جهادی تلاش کنند و مشکل گرانی و تورم را مرتفع نمایند.

وی بیان کرد: دشمنان دنبال تغییر و تحول هویت ایرانی هستد می‌خواهند در ایران اسلامی، اسلام و حکومت اسلامی نباشد با حضور مردم در صحنه‌های انقلاب و مردم سالاری دینی مخالفند اما دشمنان ملت قهرمان ایران را نشناخته‌اند که مردمی وفادار به اهل بیت و قرآن و انقلاب هستند و تا آخرین نفس استقامت و ایستادگی خواهند کرد.

صفاهانی در پایان خاطر نشان کرد: دشمنان جنگ ترکیبی تمام عیار علیه اعتقادات و باورهای جوانان ما راه انداخته اندو در این راه از تمام توان خود استفاده می کنند تا مردم را از ایمان و اعتقاداتشان جدا کنند اما به لطف الهی و با بصیرت و شجاعت و ولایتمداری مردم ایران به اهداف شوم خود نرسیدند و ملت ایرنا در مقابل دشمنا کوتاه نیامده و نخواهند آمد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار