موزه تنوع زیستی اراک کشف 20 تن آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع از چند كارگاه رشته‌بري در اراك کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۲
کد خبر: 104716
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۲
کارشناس مسائل سیاسی:

کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است. گفت: دولت باید تولید را به بخش خصوصی و مردم واگذار کند و خود کاملاً نظارت، کنترل و هدایت کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حیدر جهان بخشی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید و ماه مبارک رمضان گفت: طی ده سال گذشته نام‌گذاری سال مسائل اقتصادی بوده و این نشان از اهمیت آن و توجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسائل اقتصادی به‌عنوان مشکل اساسی کشور دارد که متأسفانه آن‌گونه که انتظار می‌رفت دولت‌مردان و مسئولین امر اقدام مؤثر انجام نداده‌اند.

جهان بخشی گفت: یکی از مشکلات اساسی دولت‌ها عدم نظارت کافی بود درحالی‌که دستگاه نظارتی فراوانی در کشور فعالیت دارند از بازرسی کل کشور تا بازرسی در هر وزارتخانه و دستگاه دولتی و یا حراست در همه دستگاه‌ها، می‌توانستند موفق عمل کنند.

وی افزود: کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است. دولت باید تولید را به بخش خصوصی و مردم واگذار کند و خود کاملاً نظارت، کنترل و هدایت کند.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: اگر درگذشته به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی حقیقتاً باتدبیر عمل می‌کردند و از ظرفیت‌ها داخلی و از فرصت‌ها و متخصصین خصوصاً علوم دانش‌بنیان به نحو احسن عمل می‌نمودند علی‌رغم تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان بسیاری از مشکلات امروز که باعث گرانی معیشت و مشکلات اقتصادی گردید برطرف می‌شد.

جهان بخشی افزود: آنچه باعث ناکامی دشمنان در توطئه‌ها گردیده امید، ایمان و دفاع از انقلاب اسلامی با حضور درصحنه در مواقع نیاز در مقابل دشمن بوده است. دولت انقلابی باید قدردان این مردم باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از دولت انقلابی انتظار می‌رود عملاً در تحقق رشد تولید و کنترل تورم که شعار سال ۱۴۰۲ است انقلابی عمل کند. رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی نیازمند کار جهادی و انقلابی است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار