ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند مراسم تشییع پیکر مطهر جانباز گران‌قدر شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه برگزاری مراسم آیینی و تبیینی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام(ره) در 50 نقطه استان هدف قیام امام راحل، احیای معارف دین اسلام بود رشد ملایم بازار سهام تا چند ماه آینده اخطار محیط زیستی به کارخانجات سنگ‌شکن و تولید آسفالت مسجدسلیمان تشییع پیکر مطهر جانباز شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳:۰۳
کد خبر: 104709
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۰

حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس

بعد از یک رسوایی بزرگ دوباره و هجمه فراوان کاربران شبکه های اجتماعی و رسانه ها، هالک قلابی با یک تصمیم عجیب و غریب دیگر دوباره سوژه شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هالک قلابی، قهرمان دروغین ایرانی هنوز سوژه اصلی شبکه های اجتماعی است. بعد از یک رسوایی بزرگ دوباره و هجمه فراوان کاربران شبکه های اجتماعی و رسانه ها به او، غریبی با یک تصمیم عجیب و غریب دیگر دوباره سوژه شد.

هالک ایرانی قلابی در نخستین مبارزه رسمی به بدترین شکل ممکن باخت تا هجمه‌های زیادی در فضای مجازی علیه وی شکل گیرد. باخت هالک ایرانی در حالی بود که گوریل قزاق درMMA   هرگز چهره‌ای شناخته شده‌ای نیست.

بعد از ماجرای مبارزه نافرجام با فورد، هالک قلابی در اولین مبارزه واقعی خود مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ مشهور به گوریل قزاقستانی در راند نخست ناک مثل آب خوردن ناک اوت شد و شکست خورد. غریبی در رینگ مبارزه با این فایتر قزاق نشانی از یک مبارز واقعی نداشت و بسادگی در کمتر از 2 دقیقه ناک‌اوت شد.

او بعد از ماجرای رسوایی فرودگاه دبی با مارتین فورد مرد ترسناک انگلیسی در یک‌ماه گذشته تبلیغات زیادی برای مبارزه با گوریل قزاق به راه انداخته بود، اما مثل یک کیسه گونی برنج در رینگ نقش بر زمین شد تا یک آبروریزی مفتضحانه بزرگ دیگر به راه بیاندازد.

هالک قلابی محو شد!

هالک فیک که پس از شکست مقابل حریف قزاق با واکنش منفی گسترده کاربران در فضای مجازی روبرو شده بود، حساب کاربری خود را به حالت خصوصی (پرایوت) درآورد.

هالک قلابی علاوه بر خصوصی سازی پیج اینستاگرامی‌اش، تعداد زیادی از پست‌ها را نیز پاک کرده و لقب هالک را از بیوگرافی خود حذف کرد.

ظاهرا این اقدام غریبی بواسطه تصمیم مربی هالک قلابی بوده است.

captcha
آخرین اخبار