مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۱
کد خبر: 104664
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۳
گزارش تصویری؛

شورونشاط اراکی‌ها برای خریدهای نوروزی

بازار اراک در آستانه عید نوروز مملو از شهروندان استان مرکزی از شهرها و روستاهای مختلف است که با شورونشاط فراوان اقدام به خریدهای نوروزی می‌کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ بازار اراک در آستانه عید نوروز مملو از شهروندان استان مرکزی از شهرها و روستاهای مختلف است که با شورونشاط فراوان اقدام به خریدهای نوروزی می‌کنند.

مردم استان مرکزی بر اساس رسوم باستانی و دیرین خویش هر ساله روز‌ها قبل از تحویل سال نو اقدام به برپایی بازار محصولات مختلف نموده و نوروز را به‌عنوان مهمترین و بزرگترین روز سال جشن می‌گیرند.

captcha
آخرین اخبار