جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید گفتمان مسئله محوریِ نتیجه گرا را در سال جاری تقویت خواهیم کرد پیش بینی وزش باد، رگبار و رعد و برق تا روز سه‌شنبه در استان مرکزی جزء خوانی قرآن کریم در ماه رمضان در خنداب
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
کد خبر: 104661
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی مطرح کرد:

توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی در عید نوروز و ماه رمضان در استان مرکزی

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه به مناسبت ایام نوروز و ماه مبارک رمضان توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته یک‌میلیون تومان هدف‌گذاری شده، گفت: این تعداد بسته‌ها در سطح استان به شکل محله‌ای و در قالب قرارگاه‌های محله اسلامی انجام خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز در نشست قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) استان اظهار داشت: در طی سه سال گذشته به برکت هدایت‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری یکی از مهم‌ترین اقدامات سپاه و بسیج راه‌اندازی نهضت کمک مؤمنانه است که در طول بیماری کرونا اتفاق افتاد و روز به روز این طرح تکمیل‌تر و برکات آن برای مردم بیشتر شد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: بیش از ۵۰ عنوان خدمت در نهضت کمک مؤمنانه در نظر گرفته شد و به برکت بسیج عمومی که در این طرح اتفاق افتاد بسیاری از مشکلات مردم، خانواده‌ها و اقشار مختلف رفع شد و روز به روز استقبال مردم و خیرین برای مشارکت در این طرح بیشتر شد.

وی ادامه داد: توزیع بسته‌های کمک مؤمنانه یکی از برنامه‌های این نهضت خداپسندانه است که سپاه و بسیج در قالب قرارگاهی واحد با دبیری بسیج سازندگی در مناسبت‌های مختلف با اجرای رزمایش‌ها این امر را انجام داده و یکی از مهم‌ترین اتفاقات در این طرح بسیج کنندگی ظرفیت‌ها است.

وی با اشاره به اینکه به مناسبت ایام نوروز و ماه مبارک رمضان توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته یک‌میلیون تومان هدف‌گذاری شده،گفت: این تعداد بسته‌ها در سطح استان به شکل محله‌ای و در قالب قرارگاه‌های محله اسلامی انجام خواهد شد.

کریمی افزود: همچنین به مناسبت اعیاد شعبانیه بیش از ۴ هزار بسته معیشتی در سطح استان توزیع شد و تاکنون بیش از ۶۲۲ هزار بسته معیشتی در سطح استان مرکزی توزیع‌شده و سعی داریم نهضت کمک مؤمنانه در سطح استان را در سال آینده باقوت بیشتری ادامه دهیم. 

وی خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج در کنار مردم و متعلق به مردم است و باایمان، عمل صالح ، معنویت مبتنی بر اسلام ناب محمدی و تکیه‌بر بیانات مقام معظم رهبری در اجرای مأموریت‌ها گام برمی‌دارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار