جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید گفتمان مسئله محوریِ نتیجه گرا را در سال جاری تقویت خواهیم کرد پیش بینی وزش باد، رگبار و رعد و برق تا روز سه‌شنبه در استان مرکزی جزء خوانی قرآن کریم در ماه رمضان در خنداب
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴
کد خبر: 104658
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۶
استاندار مرکزی مطرح کرد:

اجرای طرح نهضت احیای نان کامل در استان مرکزی

استاندار مرکزی از اجرای طرح نهضت احیای نان کامل در استان مرکزی خبر داد و گفت: دبیرخانه و شورای سیاست‌گذاری برای اجرای این طرح با حضور شخصیت‌های علمی و دستگاه‌های مسئول در زمینه تولید آرد و نان تشکیل‌شده‌ است و مصرف این نان با سرعت در حال فراگیر شدن است.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه عصر شنبه در جریان بازدید از برخی نانوایی‌های تولیدکننده نان با آرد کامل اعلام کرد: حمایت‌های لازم از تولید نان کامل در استان مرکزی انجام می‌شود و آرد کامل به‌صورت یارانه‌ای در هر ظرفیتی در اختیار این نانوایی‌ها قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: نان کامل اکنون در بیش از ۶۰ خبازی استان تولید می‌شود و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و با توجه به استقبال مردم، تعداد این نانوایی‌ها با سرعت رو به افزایش است.

مخلص الائمه افزود: بزرگترین کارخانه تولید آرد کامل کشور با فناوری بومی و استاندارد در استان مرکزی است و استفاده ۱۰۰ درصدی از ظرفیت تولید این کارخانه در دستور کار قرار دارد.

استاندار مرکزی افزود: با افزایش آگاهی مردم از مزایای نان کامل، مصرف این نان در استان در حال افزایش است و استان مرکزی به قطب تولید آرد و نان کامل تبدیل خواهد شد.

مخلص الائمه از اجرای طرح نهضت احیای نان کامل در استان مرکزی خبر داد و گفت: دبیرخانه و شورای سیاست گذاری برای اجرای این طرح با حضور شخصیت‌های علمی و دستگاه‌های مسئول در زمینه تولید آرد و نان تشکیل شده‌ است و مصرف این نان با سرعت در حال فراگیر شدن است.

استاندار مرکزی در این بازدید از چهار واحد نانوایی در حضور مردم با اعطای هدیه تقدیر کرد و با تعدادی از مشتریان پیرامون خواص نان با آرد کامل و همچنین میزان رضایتمندی مردم از این نان به گفتگو پرداخت.

captcha
آخرین اخبار