ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۷
کد خبر: 104636
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۵
دانشگاه علوم پزشکی اراک هشدار داد:

 شیب افزایشی کرونا در استان مرکزی

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک با اشاره به  شیب افزایشی کرونا در استان مرکزی هشدار داد: مبتلایان به کرونا در ماه‌های اخیر در حال افزایش است.

به گزارش دیار آفتاب؛ امانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد تعداد مبتلایان و بیماران با تست مثبت کرونا در چهار ماه اخیر با شیب ملایم و افزایشی در حال زیاد شدن است.

وی افزود: طبق آمارها تعداد بیماران با تست مثبت  مراجعه کننده به مراکز درمانی در آذرماه ۲۶ نفر، دی ماه ۳۱ نفر و بهمن ماه ۳۸ نفر بوده که این آمار تا به امروز و در اسفندماه به ۱۵۶ نفر رسیده است.

وی تاکید کرد: این افزایش ناگهانی در اسفند بسیار نگران کننده است و لازم است مردم و مسئولان بار دیگر هشدارها را جدی بگیرند و زنگ خطر کرونا را شنیده و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

 امانی به فرا رسیدن عید نوروز و شروع سفرهای این تعطیلات و نیز ماه مبارک رمضان و دید و بازدیدهای مرسوم عید و این ماه عزیز اشاره کرد و گفت: هم استانی‌ها لازم است تا حد امکان از ماسک استفاده کرده و حتی المقدور از تجمعات خودداری کنند و به تهویه‌ی اماکن به خصوص سربسته اهمیت دهند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان ضمن هشدار افزایشی شدن کرونا گفت: اگر نسبت به این افزایش آمار بی تفاوت باشیم در ماه ها و شاید روزهای آینده دچار مشکل و گرفتار بحران دیگری از این بیماری خواهیم شد.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار