ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۴
کد خبر: 104630
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۲
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی:

الگوسازی و تربیت الگو مهمترین رویکرد جشنواره مالک اشتر سپاه است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی الگوسازی و تربیت الگو را از مهمترین رویکردهای جشنواره مالک اشتر سپاه خواند و گفت: این جشنواره میدان خوبی برای رشد و ارتقای سایر واحدها و رده‌های بسیج و سپاه را فراهم می‌سازد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی در آیین دوازدهمین جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه روح الله اظهار داشت: جشنواره مالک اشتر یکی از فرصت‌های خوب در نهاد مقدس سپاه برای شناسایی مدیران موفق در سپاه و بسیج است و همانگونه که مالک اشتر با ویژگی‌های فردی و اجتماعی همواره سرمشق و الگو و موجب ترس دشمنان بود ، عزیزان برگزیده در این جشنواره الگوهای موفق هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی الگوسازی و تربیت الگو را از مهمترین رویکردهای جشنواره مالک اشتر سپاه خواند و گفت: این جشنواره میدان خوبی برای رشد و ارتقای سایر واحدها و رده های بسیج و سپاه را فراهم می‌سازد.

وی افزود: جشنواره مالک اشتر ظرفیتی مناسب برای رسیدن به نقطه مطلوب است و رسیدن به این وضعیت ملاک قرآنی دارد و لذا این جشنواره مالک اشتر بودن و مالک اشتر ماندن را به مدیران می‌آموزد.

حجت الاسلام عبدی ادامه داد: خوشبختانه جشنواره مالک اشتر در راستای رشد و شکوفایی فردی و جمعی در نهاد مقدس سپاه و بسیج برکات فراوانی داشته و زمینه‌های تحول را ایجاد کرده است.

وی تأکید کرد: ولایتمداری، دشمن شناسی، استوارانه حرکت کردن در مسیر حق، مبتکر و خلاق ، بصیرت و بهره گیری از فرصت‌ها مهمترین ویژگی های مالک اشتر است و به فضل الهی این جشنواره زمینه ای برای آماده سازی بسیجیان و پاسداران در راستای برقراری و مقدمه سازی ظهور را فراهم می‌سازد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه امیدآفرینی مهمترین رویکرد فعالیت‌های سپاه و بسیج در گام دوم انقلاب است،گفت: باید با جهاد علمی و جهادهای مختلف زمینه‌های پیشرفت کشور و قوی شدن در همه ابعاد فراهم شود.

وی خاطر نشان کرد: دوازدهمین دوره از جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه حضرت روح الله استان مرکزی با شعار هوشمندی، اثربخشی و کارآمدی برای تحقق سپاه قوی و مقتدر برگزار شد و امروز به برگزیدگان لوح تجلیل اهدا شد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار