ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند مراسم تشییع پیکر مطهر جانباز گران‌قدر شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه برگزاری مراسم آیینی و تبیینی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام(ره) در 50 نقطه استان هدف قیام امام راحل، احیای معارف دین اسلام بود رشد ملایم بازار سهام تا چند ماه آینده اخطار محیط زیستی به کارخانجات سنگ‌شکن و تولید آسفالت مسجدسلیمان تشییع پیکر مطهر جانباز شهید «رحیم اله عبدی» در ساوه
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳:۰۰
کد خبر: 104618
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۲
وصیت‌نامه شهید «عباس حسنی فرد»؛

اعمالمان را حتى كارهاى روزمره‌مان را براى خدا خالص كنيم

در بخشی از وصیت‌نامه شهید «عباس حسنی فرد» آمده است: «باید امام امت اين آيت خداوند را كه براى هدايت فرستاد قدر بدانيم و دعايش كنیم و در انجام راهنمائيها و پیام‌های پیامبرگونه‌اش سستى نورزيم سعى كنيم همه اعمالمان را حتى كارهاى روزمره‌مان را براى خدا خالص كنيم كه خدا در روز قيامت به فريادمان برسد».

به گزارش دیار آفتاب؛ شهید والامقام عباس حسنی فرد در پانزدهم دی‌ماه سال ۱۳۴۷ در ساوه متولد شد،در راهپیمایی‌ها و تظاهرت فعالانه شرکت داشت و با توجه به اینکه جنگ تحمیلی مدتی بود که آغازشده بود علاقه بسیاری جهت شرکت در نبرد اسلام علیه کفر داشت . از سوی بسیج به پادگان آموزشی اعزام شد و پس از 45 روز آموزش به جبهه رفت. او در گردان حضرت ولیعصر(عج) عاشقانه جنگید و بالاخره در بیست و چهارم اسفندماه سال 1363در منطقه شرق دجله در حین مصاف با مزدوران بعثی عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر مطهر شهید را در زادگاهش به خاک سپردند.

بخشی از وصیت‌نامه شهید:

«باید امام امت اين آيت خداوند را كه براى هدايت فرستاد قدر بدانيم و دعايش كنیم و در انجام راهنمائيها و پیام‌های پیامبرگونه‌اش سستى نورزيم سعى كنيم همه اعمالمان را حتى كارهاى روزمره‌مان را براى خدا خالص كنيم كه خدا در روز قيامت به فريادمان برسد».

استان مرکزی با تقدیم ۶۲۰۰ شهید نقشی ارزنده در دوران دفاع مقدس داشته است.

شادی ارواح طیبه امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی صلوات

captcha
آخرین اخبار