ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۰
کد خبر: 104583
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۱
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

مردم ایران در ۱۲ فروردین پایه‌های مردمی انقلاب اسلامی را مستحکم کردند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: ملت ایران با رأی قاطع در ۱۲ فروردین ریشه نظام استبدادی و طاغوت را از کشور برچیدند و پایه‌های مردمی انقلاب اسلامی را مستحکم کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام هادی خلیلی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در نشست گرامیداشت روز جهانی قدس و تجلیل از دستگاه‌های برتر در ایام الله دهه فجر اظهار داشت:۱۲ فروردین یکی از مهمترین رویدادهای انقلاب است که بزرگترین همه پرسی تاریخ کشور توسط مردم رقم زد و تجلی حکومت عدل الهی و روز سربلندی و عزت ملت ایران است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: ملت ایران با رأی قاطع در ۱۲ فروردین ریشه نظام استبدادی و طاغوت را از کشور برچیدند و پایه‌های مردمی انقلاب اسلامی را مستحکم کردند.

وی ادامه داد: امروز با توجه به توطئه‌های دشمنان در جنگ شناختی تبیین رویدادها و حماسه‌های انقلاب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و روز ۱۲ فروردین ماه یکی از رویدادهای مهم است که باید به آن توجه ویژه شود.

خلیلی تأکید کرد: ملت ایران در ۱۲ فروردین ماه پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم کردند و تبیین این روز مهم وحدت ملی و یکپارچگی را محقق خواهد کرد و ظرفیتی مناسب برای انسجام کشور است.

وی بیان کرد: همه دلسوزان و علاقمندان به نظام اسلامی در راستای تحقق جهاد تبیین که از مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری است تلاش جدی داشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: برنامه ریزی برای یوم برنامه‌های یوم الله روز قدس با توجه به کارگروه‌های تخصصی در حال انجام است و راهپیمایی باشکوه مردم روزه دار انجام خواهد شد که جزئیات آن در نشست‌های آینده بررسی و اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار