ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۱
کد خبر: 104563
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۲
وصیت‌نامه شهید «شهید عبدالحمید دادوند»؛

برای ظهور امام زمان حضرت مهدی (عج) دعا کنید

در بخشی از وصیت‌نامه شهید «شهید عبدالحمید دادوند» آمده است: «از شما می‌خواهم که به دنیا دل نبندید و خود را مهیای آخرت کنید و برای ظهور امام زمان حضرت مهدی (عج) دعا کنید. لحظه‌ای از تکالیف خویش غفلت نکنید و راه دین را مستحکم کنید».

به گزارش دیار آفتاب؛ شهید والامقام عبدالحمید دادوند فرزند حسین در سوم فروردین‌ماه سال 1349 در روستای خیرآباد از توابع شهرستان اراک در یک خانواده مذهبی دیده به جهان گشود، با علاقۀ بی‌نظیر نسبت به تداوم دستاوردهای انقلاب، راهی تبار عاشقان و جبهۀ نور علیه ظلمت شد و  عاشقانه انتظار رسیدن به لقای الله را می‌کشید، تا اینکه در عملیات کربلای چهار در چهارم دی‌ماه سال 1365 در جزیره بوارین با ترکش خمپاره دشمن که پهلویش را درید به وصال خویش رسید.پیکر مطهر شهید در زادگاهش به خاک سپرده شد.

بخشی از وصیت‌نامه شهید:

«از شما می‌خواهم که به دنیا دل نبندید و خود را مهیای آخرت کنید و برای ظهور امام زمان حضرت مهدی (عج) دعا کنید. لحظه‌ای از تکالیف خویش غفلت نکنید و راه دین را مستحکم کنید».

استان مرکزی با تقدیم ۶۲۰۰ شهید نقشی ارزنده در دوران دفاع مقدس داشته است.

شادی ارواح طیبه امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی صلوات

captcha
آخرین اخبار