ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۲
کد خبر: 104562
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۲
وصیت‌نامه شهید «علی‌اصغر حسنی»؛

نماز شب را تا آنجا که ممکن بجا بیاورید

در بخشی از وصیت‌نامه شهید «علی‌اصغر حسنی» آمده است: «تا آنجا که ممکن است نماز شب بجا بیاورید که نماز شب نور دل می‌آورد و قساوت قلب را می‌رباید و انسان در دنیا از فراخ روزی برخوردار است و در آخرت سیما را نورانی می‌کند».

به گزارش دیار آفتاب؛ شهید والامقام علی‌اصغر حسنی در دهم اردیبهشت‌ماه سال 1347 در شهرستان دلیجان و در خانواده‌ای مؤمن و انقلابی که کارگری می‌کردند و اهل تلاش و زحمت بسیار بودند دیده به جهان هستی گشود،با آغاز جنگ تحمیلی به‌عنوان پاسدار وظیفه به لشکرمهندسی رزمی 42 قدر رفت تا ادای دین کند و ایفای نقش داشته باشد. در پنجم خردادماه سال 1367 در منطقه‌ی شلمچه براثر اصابت ترکش به سر مبارکش به شهادت رسید . پیکر مطهرش را در گلزار شهدای دلیجان به خاک سپردند.

بخشی از وصیت‌نامه شهید:

«تا آنجا که ممکن است نماز شب بجا بیاورید که نماز شب نور دل می‌آورد و قساوت قلب را می‌رباید و انسان در دنیا از فراخ روزی برخوردار است و در آخرت سیما را نورانی می‌کند».

استان مرکزی با تقدیم ۶۲۰۰ شهید نقشی ارزنده در دوران دفاع مقدس داشته است.

شادی ارواح طیبه امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی صلوات

captcha
آخرین اخبار