کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۵
کد خبر: 104322
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۵
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب:

هیچ گزارشی از مسمومیت دانش آموزان در استان مرکزی نداشته‌ایم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر مسمومیت دانش آموزان از دانشگاه علوم پزشکی و مراجع ذیربط اعم از عوامل امنیتی و انتظامی واصل نشده است.

بهنام نظری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب ضمن تاکید بر اینکه تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر مسمومیت دانش آموزان استان مرکزی نداشته‌ایم اظهار داشت: این موضوعات عموما در برخی از سایت‌ها و رسانه‌هایی مطرح می‌شود که به دنبال فضاسازی و ایجاد تشویش هستند.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی و مراجع ذیربط اعم از عوامل امنیتی و انتظامی که در این حوزه مسئولیت دارند تاکنون هیچ گزارشی در این خصوص نداشته‌اند.

نظری تصریح کرد: در استان مرکزی مشکلی نداریم اما با توجه به اینکه در برخی استان‌های همجوار اخیرا مشکلاتی در این رابطه حادث شده بود ضمن استفاده از گزارشات و تجربیات، آمادگی لازم به مجموعه‌های مرتبط و ذیربط داده شده و پروتکل‌ها و دستورالعمل‌هایی در خصوص شیوه مقابله احتمالی در صورت بروز هرگونه حادثه صادر شده است.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: همه‌ی والدین عزیز و مردم استان انتشار هرگونه خبر را فقط از مراجع رسمی بپذیرند چراکه معاندین و منافقین از آن سوی مرزها به دنبال ایجاد تشویش و ذهنیت‌سازی هستند تا از اینگونه اقدامات برای خودشان حربه‌هایی ایجاد کنند.

نظری تأکید کرد: اگر واقعا موضوعی باشد که بخواهد برای دانش آموزان و هم استانی‌های عزیز نگرانی ایجاد کند حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد چراکه سلامت دانش آموزان برای ما در اولویت است کما اینکه در خصوص این موضوعات جلسات متعددی نیز تشکیل و به مجموعه‌های مربوطه اعلام شده که آمادگی داشته باشند اما این آمادگی مبنی بر وجود موارد این چنینی در استان مرکزی نیست و امیدواریم این روند با هوشیاری دستگاه‌های مسئول ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار