کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
کد خبر: 104276
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۳
رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان مرکزی خبر داد:

برگزاری 5 هزار برنامه در جشن نیمه شعبان در استان مرکزی/ جشن میلاد امام زمان (عج) با رویکرد تبیینی برگزار می‌شود

رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: حدود پنج هزار برنامه در شب و روز نیمه شعبان در استان مرکزی برگزار خواهد شد که احیاء شب نیمه شعبان یکی از شاخص‌ترین برنامه‌هاست.

هادی خلیلی، رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو بادیار آفتاب؛ در خصوص برنامه‌های نیمه شعبان در استان مرکزی اظهار کرد: جلسه هماهنگی بین دستگاه¬ها، نهادهای مردمی و انقلابی که متولی برگزاری برنامه‌های نیمه شعبان هستند برگزار شد و اعضای جلسه، برنامه‌های خود را ارائه دادند.

وی افزود: حدود پنج هزار برنامه در شب و روز نیمه شعبان در استان مرکزی برگزار خواهد شد و احیاء شب نیمه شعبان یکی از شاخص‌ترین برنامه‌های نیمه شعبان است که با همکاری بنیاد مهدویت و اداره تبلیغات اسلامی، برنامه احیاء شب نیمه شعبان در مرکز استان و مراکز شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان مرکزی عنوان کرد: یکی از اعمالی که در روایات برای نیمه شعبان تأکید شده دعای ندبه در صبح روز نیمه شعبان است که در استان مرکزی هم‌زمان با طلوع آفتاب در روز نیمه شعبان این مراسم برگزار خواهد شد.

خلیلی ادامه داد: برگزاری جشن‌ها با رویکرد تبیینی از دیگر موارد مهم در برگزاری جشن نیمه شعبان است و پیرو تأکیداتی که برای برگزاری برنامه‌ها با رویکرد تبیینی شده است بنابراین گفتمان مهدویت و حضور اساتید مهدویت در مراکز آموزش عالی و مدارس و حوزه‌های علمیه، اعزام مبلغین به‌ویژه مبلغین کارشناس مهدویت به سراسر استان برای حضور در برنامه‌های نیمه شعبان انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: آذین‌بندی، فضاسازی شهری، برپایی ایستگاه‌های صلواتی از دیگر برنامه‌های فرهنگی و هنری در جشن نیمه شعبان است تا برنامه‌های این جشن بزرگ به بهترین شکل انجام شود.

رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: رویکرد ما در همه برنامه‌های ملی و مذهبی تاکنون توجه به مردمی بودن برنامه‌ها است و مردم نیز حضور فعال در برنامه‌ها داشته‌اند و امسال نیز از مردم دعوت می‌کنیم با حضور و مشارکت خود در جشن نیمه شعبان ما را در برگزاری این برنامه‌ها یاری کنند.

خلیلی بابیان اینکه در هر شهرستان یک برنامه شاخص برگزار می‌شود، گفت: برنامه شاخص نیمه شعبان در شهرستان اراک طبق سال‌های گذشته و با هماهنگی بنیاد علوی و بنیاد مهدویت در مصلای بیت‌المقدس این شهرستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار