کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۲
کد خبر: 104275
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴
استاندار مرکزی:

افزایش رضایتمندی مردم اولویت خدمات سفر در استان مرکزی باشد

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه افزایش رضایتمندی مردم باید اولویت خدمات سفر در استان مرکزی باشد گفت: در این راستا لازم است تمام توان و تلاش برای تحقق این مسئله پای‌کار بیاید.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی صبح امروز در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی گفت: خوشبختانه سطح آمادگی دستگاه‌های استان نسبت به ارائه خدمات در نوروز ۱۴۰۲ مطلوب است و این آمادگی تا پایان طرح نوروزی باید ادامه داشته باشد و امسال به جهت کاهش بیماری کرونا و افزایش مسافرت‌ها در شرایط ویژه‌ای هستیم.

مخلص الائمه بیان کرد: تصمیمات و برنامه‌های دستگاه‌ها نباید صرفاً بر روی کاغذ بماند و دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر که مجری تصمیمات هستند باید در میدان عمل تصمیمات و تدابیر را عملیاتی کنند و باید برنامه‌ها با جدیت و دقت لازم انجام شوند.

وی ادامه داد: کیفیت در اجرای برنامه‌ها یک ضرورت مهم است و اجرای برنامه‌های بدون کیفیت قابل‌قبول نیست و متأسفانه اجرای بدون کیفیت برنامه‌ها به یک امری رایج در نظام اداری کشور تبدیل‌شده و باید از این اقدام جلوگیری کرد.

استاندار مرکزی یادآور شد: رعایت استانداردهای لازم و کسب رضایتمندی مردم و مخاطبین برنامه‌ها از شروط کیفیت است و همه دستگاه‌ها باید این دو مؤلفه را در همه برنامه‌ها مدنظر قرار دهند.

مخلص الائمه با اشاره به اینکه افزایش رضایتمندی مردم باید اولویت خدمات سفر در استان مرکزی باشد افزود: در این راستا لازم است تمام توان و تلاش برای تحقق این مسئله پای‌کار بیاید.

وی بیان کرد: آبروی استان مرکزی در گرو ارائه برنامه‌های باکیفیت و ایجاد رضایتمندی است و هیچ‌گونه تعارف در این خصوص نخواهیم داشت و با جدیت باید در این راستا تلاش کرد.

استاندار مرکزی ادامه داد: تمرکز دستگاه‌ها نباید صرفاً مرکز استان باشد و نسبت به همه شهرستان‌ها باید برنامه‌ها پیش‌بینی و یکسان دیده شود و هر خدمتی در هر شهرستانی ارائه می‌شود در همه شهرستان‌ها نیز باید برنامه‌ریزی شود.

مخلص الائمه گفت: همه دستگاه‌های عضو ستاد در ایام نوروز مسئولیت دارند و همه باید به‌درستی وظایف خود را انجام دهند و یک کوتاهی و غفلت کوچک ممکن است زحمات کل استان را زیر سؤال ببرد و نباید بگذاریم خاطره‌ای تلخ از استان برای کسی باقی بماند.

وی افزود: در حوزه تصادفات نیازمند بهره‌گیری از تجربیات استان‌های موفق هستیم و البته همه دستگاه‌ها باید از الگوها و موفق‌ترین‌ها به نحو شایسته استفاده کنند و این موضوع مدنظر همه دستگاه‌ها باشد.

استاندار مرکزی بیان کرد: در حوزه تصادفات نیازمند بهره‌گیری از ظرفیت بسیج هستیم و تجربیات استفاده از این ظرفیت در طول مقاطع گذشته موفقیت‌های بزرگی حاصل کرده و با توجه به اهمیت جلوگیری از تصادفات و سوانح باید از ظرفیت بسیج استفاده شود.

مخلص الائمه اظهار کرد: باید ورودی‌های استان برای افراد متخلف ناامن شود و در ورودی‌ها نشان داده شود این استان برای انجام تخلفات و حرکات خطرساز ناامن است و با استفاده از بسیج امکانات امید داریم یک حرکت نجات‌بخش هم برای مردم و هم مسافران ارائه دهیم.

وی گفت: استان مرکزی در حوزه راهیان نور هم استان مبدأ و هم معبر است و با توجه با شروع این اردوها نیازمند توجه ویژه است و موکب‌های استان برای ارائه خدمات به اردوهای راهیان نور آماده شوند.

مخلص الائمه افزود: جلسات مرتبط با حوزه سفر و مدیریت بحران در ایام نوروز با جدیت برگزار خواهد شد و مرخصی‌های مدیران عضو ستاد در ایام نوروز لغو خواهد بود و در موارد بسیار ضروری در صورت تعیین جانشین و هماهنگی لازم انجام می‌شود.

وی بیان کرد: آمادگی مساجد استان هم برای استقبال از مسافرین و هم ماه مبارک رمضان موردتوجه باشد و نامناسب بودن خدمات در سرویس‌های بهداشتی باید ختم شود.

استاندار مرکزی اظهار کرد: تدابیر لازم برای حفظ شئون ماه مبارک رمضان با جدیت دنبال شود و فضاسازی فرهنگی در این راستا انجام شود و تظاهر به روزه‌خواری در هیچ بعدی نباید انجام شود و برنامه‌ها متناظر با ماه مبارک رمضان انجام شود.

مخلص الائمه گفت: نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها و برخورد با ترک فعل‌ها با جدیت و سخت گیرانه خواهد بود و دستگاه‌های برتر و همکاران فعال نیز موردتقدیر قرار خواهند گرفت.

وی خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی یک ضرورت مهم است و رسانه‌ها در آگاه‌سازی، توسعه فرهنگ نشاط و شادابی و بهره‌گیری از ایام ماه مبارک رمضان تلاش ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار