بربادرفتن میلیاردها تومان به خاطر بی اخلاقی یک مدیر!/نهادهای امنیتی نباید به فوتبال ورود کنند رمزگشایی از ادعای عجیب عربستان درباره هدف قرار گرفتن مکه/ هدف ریاض از اتهام زنی به نیرو‌های مقاومت چیست؟ آغاز بازسازی منازل مسکونی مناطق سیل زده توسط بسیج تولید ﻣﻴﻜﺮوﮔﺮﻳﻦ‌ها با ارزش غذایی ۴ تا ۴۰ برابر سبزیجات معمولی سفیر کره‌ جنوبی: به‌دنبال حفظ تجارت با ایران هستیم/به مذاکرات برای دریافت معافیت تحریمی ادامه می‌دهیم از رسالت نسل «فردوسی»، تا نفی ایدئولوژی توسط «شاعران ایدئولوژیک»! سال گذشته ۵۴ هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی پرداخت شد دولت مطالبات صندوق رفاه دانشجویی را پرداخت نکرده است توان شرکت های فناور در ارائه بسته های مالی به خریداران افزایش می یابد شاه گفت: سخنرانی‌های انتقادی ماه رمضان را قطع کنید!
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۳
کد خبر: 10411
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

وجود 1700 هیئت مذهبی در استان مرکزی/1300 روحانی، محرم امسال در استان فعالیت می کنند

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: یک هزار و 300 روحانی و مبلغ دینی کار تبلیغ معارف دین مبین اسلام را در ایام محرم امسال در استان مرکزی انجام می دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام صفر قربانپور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو با سفیر آشتیان گفت: در ایام محرم امسال، یک هزار و 700 هیئت مذهبی در استان مرکزی فعال هستند.

وی اضافه کرد: ثبت و آمارگیری از هیأت های مذهبی استان مرکزی در راستای مدیریت و برنامه ریزی و برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم عزاداری ایام شهادت امام حسین (ع) انجام شده است که امیدواریم نتیجه خوبی داشته باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ضمن معرفی سامانه طوبی افزود: یک هزار و 400 مداح در استان مرکزی ساماندهی و در سامانه طوبی ثبت نام کرده اند که این اقدامات می تواند کمک بسیار بزرگی برای جلوگیری از نفوذ خرافات در عزاداری های محرم و صفر داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه هیئت های عزاداری باید از هرگونه وهن و خرافه به دور باشند تصریح کرد: بزرگان و ریش سفیدان هیأت مذهبی باید در این زمینه ایفای نقش کنند و با منش خود جلوی برخی حرکات ناشایست را بگیرند.

قربانپور در ادامه ضمن توصیه به هیئت های مذهبی در برگزاری نماز ظهر تاسوعا و عاشورا، این اقدام را در راستای رضای امام حسین (ع) و شهدای کربلا دانست.

انتهای پیام/ش

captcha