ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۸
کد خبر: 103779
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:

مقاومت الگوی بزرگی برای پیروزی ملت‌ها است

نائب رئیس مجمع جهانی اهل‌بیت با توجه به روند عادی‌سازی کشور بحرین با رژیم اشغالگر صهیونیست گفت: مقاومت الگوی بزرگی برای تمامی آزادیخواهان جهان برای پیروزی در مقابل جبهه کفر است.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی گفت:مردم بحرین از صدر اسلام در خدمت اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام بوده و با تمام توان برای پیشبرد اهداف  اسلامی ،مجاهدت کرده‌اند.

وی بابیان اینکه علما،شخصیت‌ها و مفسران بزرگ از این ملت متولدشده  و رشد یافته‌اند اظهار کرد:در جریان پیروزی انقلاب اسلامی شخصیت‌های بزرگ  بحرینی ازجمله شیخ عیسی قاسم  در همراهی با مردم ایران کم نگذاشتند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تصریح کرد:  شکست روند عادی‌سازی حکام بحرین با رژیم اشغالگر قدس از نگاه مردم، نخبگان، روشنفکران، علما و رهبران و چهره‌های مخالف رژیم بحرین به‌وضوح قابل‌مشاهده است ، زیرا بحرینی‌ها آغوش خود را برای اسراییلی‌ها باز نکرده و هویت ملی خود را به هویت رژیم جعلی اسرائیل گره نمی‌زنند.

آیت‌الله دری بیان کرد:ننگ رسوایی عادی‌سازی با دشمن صهیونیست به‌هیچ‌وجه بر دامن ملت بحرین نمی‌نشیند، زیرا همه دنیا و در رأس همه، رژیم صهیونیستی به‌خوبی می‌داند که مردم بحرین از ابتدا با عادی‌سازی این رابطه مخالف بوده و آن را به هر شیوه رد کرده‌اند.

وی گفت:مردم بحرین با تمسک به اصول ایمان،وحدت کلمه  و اعتقاد خود با هرگونه عادی‌سازی روابط با بیگانگان مخالفت خواهند کرد و با یاری خداوند پیروزی و دست جنایت‌کاران از دامن این سرزمین اسلامی کوتاه خواهد شد.

نائب رئیس مجمع جهانی اهل‌بیت افزود:رژیم بحرین باید بداند همراهی با اسرائیل جنایت‌کاری که در خون هزاران  انسان بی‌گناه در سرزمین‌های فلسطین و غزه شریک است کاری جز تباهی برای این رژیم نخواهد داشت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار