ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۵
کد خبر: 103776
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵

بارش پراکنده باران و وزش باد در استان مرکزی/ کاهش دما از فردا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان مرکزی، بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد و بارش برف در ارتفاعات و همچنین کاهش دما از فردا پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: بررسی‌ها حاکی از تداوم فعالیت سامانه بارشی تا پنجشنبه در استان است. هر چند امروز بارش‌ها قابل‌ملاحظه نخواهد اما احتمال برخی بارش‌های پراکنده باران و در مناطق مرتفع و کوهستانی برف در برخی ساعات به‌ویژه ساعات شب دور از انتظار نیست.

بارش‌ها طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مقداری تقویت خواهد شد و به دلیل کاهش دمای هوا در مناطق بیشتری از استان بارش‌ها به‌صورت برف خواهد شد.

سرعت وزش باد در طی فعالیت این سامانه افزایش خواهد یافت به‌ویژه امروز و با شدت کمتر فردا چهارشنبه سرعت وزش باد در برخی از مناطق استان به‌ویژه مناطق نیمه جنوبی استان شدید خواهد بود و در برخی از نقاط از 60 کیلومتر بر ساعت فراتر خواهد رفت.

دمای هوا از امشب روند کاهشی خواهد یافت و تا پایان هفته به‌تدریج به‌طور محسوسی کاهش خواهد یافت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار