ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۶
کد خبر: 103755
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد؛

بارش‌ها در استان مرکزی از امروز تا پنجشنبه به‌صورت پراکنده ادامه دارد

هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: بررسی آخرین خروجی مدل‌های پیش‌یابی حاکی از نفوذ یک سامانه بارشی به کشور است. این سامانه بارشی از بعدازظهر امروز به‌تدریج استان مرکزی را نیز تحت تأثیر قرار داده و تا روز پنجشنبه در برخی از ساعات موجب بارش پراکنده باران و برف و وزش باد و کاهش دما در استان خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ هواشناسی استان مرکزی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بررسی آخرین خروجی مدل‌های پیش‌یابی حاکی از نفوذ یک سامانه بارشی به کشور است. این سامانه بارشی از بعدازظهر امروز به‌تدریج استان مرکزی را نیز تحت تأثیر قرار داده و تا روز پنجشنبه در برخی از ساعات موجب بارش پراکنده باران و برف و وزش باد و کاهش دما در استان خواهد شد.

بارش‌ها امروز عمدتاً به‌صورت باران و در برخی ارتفاعات برف خواهد بود هرچند بر اساس خروجی فعلی مدل‌ها بارش‌ها به‌طورکلی در طی امروز و همچنین فردا سه‌شنبه قابل‌ملاحظه نخواهد بود.

در طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بارش‌ها تا حدی تقویت‌شده و به دلیل کاهش دما در مناطق بیشتری از استان بارش‌ها به‌صورت برف خواهد شد.

شنبه سرعت وزش باد شدید خواهد بود که در برخی از نقاط به‌ویژه در نیمه جنوبی استان از 60 کیلومتر بر ساعت فراتر خواهد رفت.

روند افزایشی دما تا فردا سه‌شنبه تداوم خواهد یافت اما پس‌ازآن تا پایان هفته دمای هوا به‌طور محسوسی کاهش خواهد یافت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار