ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۵
کد خبر: 103739
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱
عضو هیئت‌رئیسه مجلس در گفتگو با دیار آفتاب:

گفتمان انقلاب اسلامی در دنیا رو به گسترش است

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی علیرغم همه‌ی فشارهای دشمن مسیر خود را طی می‌کند و روزبه‌روز جلوتر می‌رود لذا امروز کسانی که در دنیا از این گفتمان حمایت می‌کنند و دل به این انقلاب بسته‌اند رو به گسترش هستند.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس در گفتگو با دیار آفتاب؛ ضمن تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران با اعلام موجودیت خود معادلات بین‌المللی را به هم زد اظهار داشت: انقلاب مردم ایران مبنایی داشت که این مبنا اسلام بود و امام (ره) هم برای احیای اسلام به میدان آمد کما اینکه بیشترین واژه‌ای که در بیانات امام موج می‌زند همین کلمه‌ی اسلام است و این اسلامیت به این معنی است که یک گفتمان جدیدی را برای حکومت ارائه دادند.

وی ادامه داد: گفتمان انقلاب اسلامی از ابتدا هم دشمن داشت و قدرت‌های استکباری نتوانستند آن را تحمل کنند و منشأ تحریم‌ها اساساً همین دشمنی بود.

سلیمی تصریح کرد: گفتمان انقلاب اسلامی یک گفتمان همراه با فطرت انسان‌ها بود پس به دشمنی بر خواستند و این دشمنی تا به امروز هم ادامه دارد.

نماینده مردم دلیجان و محلات اذعان داشت: ازآنجاکه نور پیوسته بر ظلمت و تباهی پیروز می‌شود گفتمان انقلاب اسلامی هم علیرغم همه‌ی فشارهای دشمن مسیر خود را طی می‌کند و روزبه‌روز جلوتر می‌رود لذا امروز کسانی که در دنیا از این گفتمان حمایت می‌کنند و دل به این انقلاب بسته‌اند رو به گسترش هستند.

وی خاطرنشان کرد: معتقدیم به دلیل همین فریاد اسلام‌خواهی ملت است که قدرت‌های بزرگ نتوانسته‌اند آن را تحمل کنند، واقعیت این‌ است که ریشه گفتمان انقلاب اسلامی در فطرت انسان‌ها نهفته است فلذا این گفتمان بدون تردید لحظه‌ای در مسیر پیشرفت خود دچار رخوت و سستی نخواهد شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اشاره به نقش امامین انقلاب در هدایت الهی و استمرار انقلاب اسلامی افزود: 44 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته و رهبری‌های داهیانه حضرت امام (ره) و بعد هم رهبر معظم انقلاب هیچ‌گاه اجازه نداده موتور حرکت ملت کند شود.

سلیمی گفت: بدون شک یکی از عوامل موفقیت انقلاب اسلامی حضور مردم بوده و در بزنگاه‌ها نیز رهبری با نشان دادن راهبردهای اساسی کشور باعث شده دشمن در دستیابی به اهداف خود ناکام باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار