رئیس اداره گاز فراهان خبر داد:

بهره‌مندی ۹۷ درصدی روستاهای فراهان از گاز طبیعی

رئیس اداره گاز فراهان گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی حتی یک متر شبکه در این شهرستان اجرا نشده بود، اما هم اکنون ۱۰۰۶ کیلومتر شبکه و بیش از ۱۱ هزار انشعاب گاز(علمک) در این شهرستان اجرا و نصب‌شده است.
کد خبر: ۱۰۳۷۳۷ تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۴

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید قربانی شمس‌آبادی، رئیس اداره گاز شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به دستاوردهای انقلاب در بخش گاز در شهرستان فراهان گفت: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هیچ شهر و روستایی در شهرستان فراهان از موهبت خدادادی گاز طبیعی بهره‌مند نبودند؛ درحالی‌که هم‌اکنون و پس از گذشت چهل‌وچهار سال از این رویداد مهم و تاریخی، در سایه توجه مسئولان، سه شهر و ۶۳ روستای فراهان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند و تنها ۲ روستای شهرستان به دلیل کمبود جمعیت گازرسانی نشده است.

شمس‌آبادی با اشاره به گازرسانی به صنایع شهرستان، اظهار کرد: در این بخش نیز فعالیت‌های چشمگیری انجام‌شده است، هم‌اکنون همه واحد صنعتی کوچک و بزرگ شهرستان فراهان از گاز طبیعی استفاده می‌کنند.

رئیس اداره گاز شهرستان فراهان بیان کرد: هم‌اکنون ۲۶ واحد صنعتی کوچک و بزرگ شهرستان فراهان از گاز طبیعی استفاده می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی حتی یک متر شبکه در این شهرستان اجرانشده بود، اما هم‌اکنون ۱۰۰۶ کیلومتر شبکه و بیش از ۱۱ هزار انشعاب گاز(علمک) در این شهرستان اجرا و نصب‌شده است.

انتهای پیام/