ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۷
کد خبر: 103719
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی:

فعالیت‌های «پایگاه خبری دیار آفتاب» در تراز بالا و یک نقطه امید است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در بازدید از پایگاه خبری-تحلیلی دیار آفتاب گفت: فعالیت‌های این پایگاه خبری ازلحاظ کمی و کیفی در تراز بالا و مطلوبی قرار دارد و یک نقطه امید در فضای رسانه‌ای استان مرکزی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ هم‌زمان با ایام مبارک دهه فجر، سینا دلشادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی به همراه حجت‌الاسلام الواری معاون فرهنگی و رسانه‌ای این اداره کل ظهر امروز یکشنبه 16 بهمن‌ماه با حضور در دفتر «پایگاه خبری-تحلیلی دیار آفتاب» با خبرنگاران این رسانه دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با تقدیر از فعالیت‌های مؤثر تبیینی پایگاه خبری دیار آفتاب در فضای رسانه‌ای استان اظهار داشت: کار رسانه‌ای که در این مجموعه انجام می‌گیرد بسیار خوب و مطلوب بوده و نشان‌دهنده کار مستمر یک تیم خبره، متعهد و متخصص است.

وی ادامه داد: از حضور بالنده و برازنده پایگاه خبری دیار آفتاب در فضای رسانه‌ای استان مرکزی بسیار خوشحالیم چراکه فعالیت‌های این رسانه یک نقطه‌ی امید است.

دلشادی افزود: در مواردی که در حوزه رسانه نزدیک به فضای یاس و ناامیدی می‌شویم کار شما در مقابله با آن انسان را به وجد می‌آورد و این نشان می‌دهد که بحمدالله گروهی هستند که سفارش خود را از دین و آموزه‌های انقلاب می‌گیرند و حرکت می‌کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: درخشش مجموعه رسانه‌ای دیار آفتاب در جشنواره رسانه‌ای ابوذر هم شاهدی بر این مدعاست که فعالیت‌های این پایگاه خبری ازلحاظ کمی و کیفی در تراز بالا و مطلوبی قرار دارد.

در پایان این دیدار همچنین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با اهدای لوح و هدیه یادبودی از مدیرمسئول و خبرنگاران پایگاه خبری دیار آفتاب تجلیل کرد.

captcha
آخرین اخبار