تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مرکزی اصحاب رسانه در تحقق جهاد تبیین وظیفه سنگینی بر عهده دارند 10 میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان صنایع‌دستی خنداب پرداخت شد ملتی که خود، دشمن و زمانش را بشناسد مقتدر است/ رسانه‌ها در خط مقدم جهاد تبیین‌اند بزرگ‌ترین ائتلاف رسانه‌ای دنیا علیه جمهوری اسلامی شکل‌گرفته است رسانه‌ها محور شکوفایی و توسعه کشور قلمداد می‌شوند
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷
کد خبر: 10371
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۶
معاون ستاد مشترک ارتش:

امروز در چهار منطقه از جهان در حال دفاع هستیم/ توانمندی دفاعی ما نسبت به دوران دفاع مقدس چندین برابر شده است

معاون ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران در چهار منطقه از جهان در حال دفاع از ارزش های اسلامی است.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرتیپ محمد حسن نامی معاون ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه گردهمایی فرشته های آخر الزمانی در سمنان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مرآت با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس یکی از برجسته ترین مقاطع تاریخ انقلاب اسلامی بوده است اظهار کرد: یکی از آموزه های آن دوران ضرورت آمادگی همیشگی برای دفاع از ارزش های اسلام بود.

معاون ستاد مشترک ارتش ادامه داد: در حال حاضر توانمندی دفاعی ما نسبت به دوران دفاع مقدس چندین برابر شده است و ارتقای این توانمندی هیچ حد و مرزی نمی شناسد.

وی با اشاره به آیات قرآن کریم و احادیث ائمه معصومین (ع) در خصوص ضرورت تجهیز دفاعی گفت: آمریکا سالها تلاش کرد جایگاه نظامی خود را در دو منطقه جهان دنبال نماید در حالی که ما در مدتی کوتاه تر موفق شده ایم امروز در چهار منطقه از جهان به صورت مجزا از جمهوری اسلامی و اسلام دفاع کنیم.

نامی تاکید کرد: دشمن همواره به دنبال دسیسه بوده است و اگر فکر کنیم به عنوان مثال صهیونیست ها روزی با اسلام واقعی کنار می آیند اشتباه بزرگی مرتکب شده ایم چرا که آنها و نیز استکبار جهانی به دنبال نابودی کامل اسلام هستند.

معاون ستاد مشترک ارتش افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها فرموده اند ما در مسیر خود قاطع هستیم لذا طبیعی است که نبرد ما و استکبار ادامه داشته باشد و این تهدیدات پایان یافتنی نیست مگر آنکه دشمن از حرف باطل خود کوتاه بیاید.

وی با بیان اینکه دکترین دفاعی جمهوری اسلامی بر مبنای دفاع پایه گذاری شده است گفت: ما نه به کسی ظلم می کنیم و نه زیر بار ظلم و زور کسی خواهیم رفت و استحکام دفاعی خود را به طور کامل دنبال خواهیم کرد.

انتهای پیام/ت

captcha
آخرین اخبار