ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۸
کد خبر: 103695
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان:

دانش آموزان از شهدا در زندگی و تحصیل مدد بگیرید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: نوجوان با حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس با رشادت‌ها، از جان‌گذشتگی های مردان و زنان این سرزمین از نزدیک آشنا می‌شوند و با حضور در یادمان‌های شهدا از آنها در زندگی و تحصیل مدد بگیرید.

به گزارش دیار آفتاب؛  نعمت‌الله نجفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در مراسم اعزام راهیان نور گفت: برای حفظ این آب و خاک ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز جان خود را تقدیم انقلاب کرده‌اند. شما با ورود به مناطق عملیاتی پا جای پای شهدا می‌گذارید پس از این سفر بیشترین بهره را ببرید.

وی افزود: شما نوجوان ما با حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس با رشادت‌ها، از جان‌گذشتگی های مردان و زنان این سرزمین از نزدیک آشنا می‌شوید و با حضور در یادمان‌های شهدا از آنها در زندگی و تحصیل مدد بگیرید.

نجفی با بیان اینکه شهدا پس از سال‌ها هنوز حرف برای گفتن دارند، اظهار کرد: جای جای مناطق جنگی قصه‌های نگفته، داستان‌های نشنیده از استواری و پایمردی دارد. باید از شهیدان زمان‏شناسی، ولایت‏پذیری، ایمان هوشمندانه و تکلیف‏مداری را از آنان ودیعه گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان خاطرنشان کرد: دختران دانش‌آموز در این کاروان سه روز از مناطق عملیاتی جنوب بازدید و راویان دفاع مقدس دلاوری‌های رزمندگان اسلام را برای آنان روایت می‌کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار