ثبت بیش از 38 هزار اقامت در استان مرکزی اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان
پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۷
کد خبر: 103557
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۷
فرماندار فراهان:

انقلاب اسلامی تمامی معادلات نظام سلطه و مستکبران را به هم ریخت

فرماندار فراهان گفت: انقلاب اسلامی ایران احیاگر دین اسلام بود، در واقع این انقلاب عظیم جهان را تحت تأثیر خود قرار داد و تمامی معادلات نظام سلطه و مستکبران را به هم ریخت.

به گزارش دیار آفتاب؛ ابوالقاسم آقازیارتی، فرماندار فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: انقلاب اسلامی به تعبیر امام راحل و رهبری شجره طیبه اسلامی و پدیده اجتماعی منحصر به فرد بود، وقوع انقلاب اسلامی در دورانی که اندیشه موجود سکولار حاکم بود، رخ داد و سبب بهت و حیرت جهانیانیان شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران احیاگر دین اسلام بود، در واقع این انقلاب عظیم جهان را تحت تأثیر خود قرار داد و تمامی معادلات نظام سلطه و مستکبران را به هم ریخت.

آقازیارتی اظهار کرد: امروز لزوم شناخت انقلاب، حفظ انقلاب و تبیین انقلاب بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد، حفظ انقلاب مهم‌تر از خود انقلاب است، تبیین دستاوردهای انقلاب برای نسل جدید انقلاب مهم است.

فرماندار فراهان بابیان اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب است، گفت: بخشی از اتفاقات اخیر متأثر از این بود که دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان تبیین نشده بود. یکی از مؤلفه‌های حفظ انقلاب تبیین است

وی گفت: رژیم پهلوی وابسته به بیگانگان بود اما با پیروزی انقلاب اسلامی امروز کمترین وابستگی را داریم، پیروزی انقلاب اسلامی باعث شکست قدرت آمریکا در صحنه سیاست بین‌المللی شد.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی امروزه وحشت از مظلومان را به دل مستکبران منتقل و سرنوشت امت اسلامی را دگرگون کرده و برای ملت‌های مستضعف آزاده جهان الگو شده است.

آقازیارتی گفت: مهم‌ترین دستاوردهای داخلی انقلاب اسلامی یک حکومت داخلی مبتنی بر اراده مردم است، مردم در انتخاب سرنوشت خود از بالاترین تا پایین‌ترین مسئول مشارکت دارند.

وی افزود: کشتی انقلاب توسط رهبری به سرمنزل مقصود خواهد رسید در این مسیر مشکل و موانعی از ابتدای انقلاب بوده است اما علی‌رغم این مشکلات، نظام جمهوری اسلامی ایران در مسیر جهانی‌سازی انقلاب اسلامی است و انقلاب اسلامی به‌قدری محکم و استوار است که در طی ۴۴ سال گذشته تلاش‌های دشمن به نتیجه نرسیده و نخواهد رسید.

آقازیارتی اظهار کرد: در تعبیر امام راحل رمز و بقای انقلاب مربوط به رمز تداوم پیروزی انقلاب است، رمز پیروزی در وحدت کلمه است و اتحاد و انسجام نیاز امروز جامعه است و در سایه وحدت، پیشرفت رخ می‌دهد.

فرماندار فراهان گفت: آفت‌هایی در درون کشور وجود دارد و برخی در این مسیر از قطار انقلاب پیاده شده‌اند اما رویش‌های انقلاب بیش از ریزش‌ها بوده است.

وی گفت: دهه فجر سرآغاز تمدن نوین اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) شد و قطعاً پیش‌درآمد ظهور حضرت مهدی(عج) است و برنامه‌های این ایام باید با شور و حال خاصی برگزار شود.

فرماندار فراهان اظهار کرد: در این ایام دهه فجر بیش از ‌۸۰ عنوان برنامه شاخص دهه فجر در شهرستان فراهان پیش‌بینی‌شده و برگزار خواهد شد.

وی گفت: گلباران مزار شهدا و با خانواده شهدا، نواخته شدن زنگ انقلاب، محفل انس با قرآن در شهر تلخاب، میهمانی لاله‌ها، رویداد تولید محتوا، اعزام ۱۶۰ نفر از دانش آموزان دختر به مناطق عملیاتی، میز خدمت اداره کار در شهرک صنعتی، جشن روز پدر، تبیین دستاوردهای انقلاب توسط مدیران ادارات ازجمله برنامه‌های ایام الله دهه فجر در فراهان است.

آقازیارتی ادامه داد: برگزاری مسابقات ورزشی، جشنواره غذا، افتتاح باشگاه پینت بال، اولین همایش استعدادیابی ویژه نوجوانان در عرصه‌های مختلف در شهر خنجین در دهه فجر برگزار می‌شود.

فرماندار فراهان با اشاره به سفر استاندار مرکزی در ایام‌الله دهه فجر به شهرستان فراهان گفت: در دهه فجر امسال ۷۹ پروژه عمرانی و ۸ اقتصادی بااعتباری ۱۷۶ میلیارد تومان در شهرستان فراهان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: افتتاح‌ها استخر خیر ساز، ساختمان اداری اداره مالیات و منابع طبیعی شهرستان، آموزشگاه متقین و زمین چمن مدرسه متقین، اتاق عمل، آزمایشگاه، انبار داروخانه بیمارستان فرهنگ خسروان و مرکز جامع سلامت شهر فرمهین افتتاح، اورژانس شهر تلخاب و ۶ پروژه در ایام‌الله دهه فجر کلنگ زنی می‌شود

فرماندار فراهان خاطرنشان کرد: با توجه به تهدیدها و برنامه‌های دشمنان راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز متفاوت‌تر از سال‌های گذشته با حضور حداکثری مردم و مسئولان برگزار می‌شود و این حضور توطئه‌های دشمنان را نقش برآب خواهد کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار