آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۹
کد خبر: 103473
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۳
استاندار مرکزی:

جمهوری اسلامی بازیگر اصلی شکل‌گیری نظم نوین جهانی است/ سپاه سد مستحکم در برابر توطئه‌های دشمنان

استاندار مرکزی گفت: جمهوری اسلامی در شکل‌گیری نظم نوین جهانی بازیگر اصلی است و قطعاً یکی از مهمترین محورهای این موضوع، نقش‌آفرینی نهاد انقلابی، ولایی، ارزشی و جهادی سپاه پاسداران است.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی در جمع پاسداران ستاد سپاه روح‌الله استان اظهار داشت: امروز برای تجلیل و تقدیر از یکایک نیروها در مجموعه ستاد سپاه روح الله استان از سرداران و فرماندهان تا پاسداران، کارمندان، بسیجیان و سربازان در این نهاد مقدس حاضر شدیم و دست یکایک این عزیزان را می‌بوسیم و امیدواریم تعهدی که نسبت به شهدا و انقلاب داریم بتوانیم به خوبی ادا کنیم.

وی با اشاره به مجاهدت‌های سپاه در عرصه‌های مختلف بیان کرد: کشور ایران هم در دوره ننگین پهلوی و هم دوره خودباختگان قاجار و ادوار دیگر حدود جغرافیایی‌اش بسیار کاهش پیدا کرد و تنها مقطع مهم تاریخ معاصر که حتی یک وجب از خاک مقدس کشور از دست نرفت، دوره انقلاب اسلامی و آن هم به برکت مجاهدت‌ها و جانفشانی سپاه پاسداران و نیروهای مسلح جان‌فدای مردم است.

مخلص الائمه افزود: سرحدات و حوزه نفوذ بر خلاف مرزهای سیاسی، بارها موقعیتش تغییر می‌کند و به فضل الهی امروز در شرایطی قرار گرفتیم که در حوزه‌های سیاسی، علم و فناوری، فرهنگی، دفاعی و امنیتی، سرحدات خود را هزاران کیلومتر جلوتر از مرزهای سیاسی رسمی و جغرافیایی قرار داده‌ایم.

وی ادامه داد: امروز به برکت انقلاب اسلامی در توازن امنیت با قدرت‌های جهانی قرار گرفتیم و کشورها امنیت خود را با جمهوری اسلامی در توازن قرار می‌دهند و این به برکت وجود نعمت امامین انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های سپاه پاسداران و در رأس آن شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی است.

رییس شورای تأمين استان مرکزی اضافه کرد: امروزه در جهان نظریه توازن قدرت به توازن امنیت تغییر کرده است.

وی تأکید کرد: حضور مقتدرانه سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف توانسته سرحدات سیاسی، امنیتی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی ما را هزاران کیلومتر جلوتر از مرزهای سیاسی قرار دهد و توازن امنیت را در همه شاخه‌ها به نفع جمهوری اسلامی تنظیم کرده است.

مخلص‌الائمه با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی در شکل‌گیری نظم نوین جهانی بازیگر اصلی است، گفت: قطعاً یکی از مهمترین محورهای این موضوع، نقش‌آفرینی نهاد انقلابی، ولایی، ارزشی و جهادی سپاه پاسداران است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را سد مستحکم مقابل توطئه انگیزی، تروریست پروری و دولت سازی در منطقه می‌دانند و دشمنی آنها با سپاه و فرماندهان خدوم آن طبیعت خبیثانه آنها است.

انتهای پیام/  

captcha
آخرین اخبار