آلومینیوم 3 - 1 صنعت نفت/ سوخت‌گیری اراکی‌ها پیش از دیدار با مدعی قهرمانی جامعه‌ای که متکی به قرآن باشد آسیب پذیر نخواهد بود ملت ایران در گام دوم انقلاب قله‌های بلند پیشرفت را طی می‌کنند/ توهین به مقدسات نشان از نداشتن منطق غربی‌ها و عجز آن‌ها در برابر انقلاب اسلامی است مستکبران عالم با اهانت به مقدسات می‌خواهند، گسترش اسلام را متوقف کنند اولین یادواره شهدای روستای رکین فراهان برگزار شد عمل به قرآن تنها نسخه شفابخش برای نجات انسان‌هاست تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند
شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۱
کد خبر: 103459
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰
کارشناس هواشناسی اعلام کرد؛

افزایش پتانسیل انباشت آلاینده‌های جوی تا پایان هفته در استان مرکزی

کارشناس هواشناسی اعلام کرد: مطابق بررسی‌ها هرچند از میزان پایداری هوا کاسته خواهد شد اما با توجه به تداوم سکون نسبی جو پتانسیل انباشت آلاینده‌های جوی تا پایان هفته کم‌وبیش تداوم خواهد یافت که در برخی از ساعات موجب کاهش کیفیت هوا در اراک و سایر شهرهای صنعتی استان خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ کارشناس هواشناسی اعلام کرد: مطابق بررسی‌ها هرچند از میزان پایداری هوا کاسته خواهد شد اما با توجه به تداوم سکون نسبی جو پتانسیل انباشت آلاینده‌های جوی تا پایان هفته کم‌وبیش تداوم خواهد یافت که در برخی از ساعات موجب کاهش کیفیت هوا در اراک و سایر شهرهای صنعتی استان خواهد شد.

ازنظر دمایی بررسی‌ها حاکی از تداوم شرایط فعلی دمای هوا طی روزهای آتی تا پایان هفته است اما از ابتدای هفته آینده به‌تدریج دمای هوا گرم‌تر خواهد شد. بعلاوه به دلیل سرمای هوا و وجود رطوبت کافی در جو پدیده مه در مناطق مستعد استان موجب کاهش دید به‌ویژه در ساعات سرد شبانه‌روز خواهد شد.

طی دو روز آینده آسمان استان عمدتاً قسمتی ابری تا ابری خواهد بود و احتمال برخی بارش‌های بسیار خفیف و پراکنده برف در برخی مناطق به‌ویژه در مناطق مرتفع دور از انتظار نیست.

به دلیل عبور موج کم دامنه بارشی طی ساعاتی از بعدازظهر پنجشنبه تا صبح جمعه در برخی از نقاط به‌ویژه مناطق جنوب و جنوب غرب استان بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار